Prekių katalogas

iKlear kelioninio dydžio „Chamois“ mikropluošto šluostės (3 vnt.)

 • iKlear kelioninio dydžio „Chamois“ mikropluošto šluostės (3 vnt.)

  Kodas: IK-3MINI
  Kaina 999 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 9 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • iKlear kelioninio dydžio „Chamois“ mikropluošto šluostės (3 vnt.) 

  Gamintojo kodas: IK-3MINI 

  „iKlear“ mikropluošto „Chamois“ šluosčių audiniai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės. Naudojant „iKlear“ ekrano valymo skystį kartu su ypač minkšta mikropluošto šluoste nepažeisite elektroninių prietaisų ekrano ir apsaugosite pirštų antspaudų formavimąsi bei dulkių ir nešvarumų kaupimąsi.  

  Mikropluošto šluostės valo mikrobus ir sporas. Remiantis UC Davis Medical Center bei Kalifornijos kenkėjų reguliavimo tarnybos atliktais tyrimai, mikropluošto šluostės pašalina 99% pavojingų bakterijų,mikrobų ir sporų.

  Nuorodos į studijas čia ir čia.

  Pats Iklear valymo skystis, nėra skirtas paviršių dezinfekcijai. Jis skirtas elektronikos prietaisų ir jų ekranų valymui, bei apsaugai. Iklear valymo skystis yra visiškai nekensmingas ir saugus naudoti ant visų kietų ir blizgių paviršių. O valymui naudojant dar ir Iklear mikropluošto servetėlę pašalinsite iki 99% bakterijų ir mikrobų, visiškai būdami tikri, kad nepažeisite monitoriaus, planšetės ar telefono ekrano.
  Mikropluošto šluostes skalbti galite skalbimo mašinoje ar rankomis šiltame muiluotame vandenyje, taip pašalinsite nuvalytus mikrobus. Nepatartina naudoti audinių minkštikio skalbiant šluostes.   

 • Alternatyvios prekės