Prekių katalogas

iKlear DMT mikropluošto šluostė

 • iKlear DMT mikropluošto šluostė

  Kodas: IK-DMT
  Kaina 999 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 20 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • iKlear DMT mikropluošto šluostė 

  Gamintojo kodas: IK-DMT 

  „iKlear" DMT mikropluošto šluostė turi dvi skirtingas tekstūras viename audinyje. Tai ne tik suteikia patogumą, bet ir leidžia išvalyti ir poliruoti pačius įvairiausius ekranus ir paviršius.

  Unikalus DMT audinys skirtas pašalinti iki 99% audinio viduje esančių šiukšlių, pavojingų bakterijų, mikrobų ir sporų. 

  Mikropluošto šluostės valo mikrobus ir sporas. Remiantis UC Davis Medical Center bei Kalifornijos kenkėjų reguliavimo tarnybos atliktais tyrimai, mikropluošto šluostės pašalina 99% pavojingų bakterijų,mikrobų ir sporų.

  Nuorodos į studijas čia ir čia.

  Pats Iklear valymo skystis, nėra skirtas paviršių dezinfekcijai. Jis skirtas elektronikos prietaisų ir jų ekranų valymui, bei apsaugai. Iklear valymo skystis yra visiškai nekensmingas ir saugus naudoti ant visų kietų ir blizgių paviršių. O valymui naudojant dar ir Iklear mikropluošto servetėlę pašalinsite iki 99% bakterijų ir mikrobų, visiškai būdami tikri, kad nepažeisite monitoriaus, planšetės ar telefono ekrano.
  Mikropluošto šluostes skalbti galite skalbimo mašinoje ar rankomis šiltame muiluotame vandenyje, taip pašalinsite nuvalytus mikrobus. Nepatartina naudoti audinių minkštikio skalbiant šluostes.   

  • Didelė unikali DMT mikropluošto šluostė;
  • Kelioninio dydžio unikali DMT mikropluošto šluostė;
  • Drėgna vienkartinė servetėlė.
 • Alternatyvios prekės

  Kaina 999 su PVM
  Kaina 999 su PVM
  Kaina 1499 su PVM
  Kaina 2299 su PVM