Prekių katalogas

D.U.K.

 • Per kiek laiko galima grąžinti prekę be defektų?

  Visoms mūsų prekėms taikoma pinigų grąžinimo garantija. Nusprendę įsigytą prekę grąžinti, tai padaryti galite per 14 dienų, nenurodant priežasties. Fizinėje parduotuvėje įsigytų prekių grąžinimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo sekančios dienos po prekės įsigijimo, o perkant internetu – nuo sekančios dienos po prekės gavimo. Prašymas pakeisti arba grąžinti daiktus tenkinamas, jeigu prekė:

  • Nėra naudota;
  • Nėra sugadinta;
  • Nepraradus prekinės išvaizdos;
  • Turi originalią nepažeistą pakuotę;
  • Turi pirkimo dokumentus.

  Kokių prekių negalima grąžinti?

  Prekės, kurių negalėsite grąžinti:

  • Išpakuotos sveikatos apsaugos priemonės (pvz.: apsauginės veido kaukės);
  • Buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą arba pritaikytos jo asmeninėms reikmėms.

  Kur galima grąžinti prekes?

  • Grąžintinas prekes galite pristatyti į prekių atsiėmimo punktą Žemaičių g. 31-126, Kaune. Darbo valandomis 10-17 val. (13-14 val. pietūs).
  • Grąžinti galite pasinaudoję kurjerio paslaugomis. Siųskite produktą originalioje pakuotėje, taip pat pridėkite pirkimo dokumentą. Siuntą supakuokite atsižvelgdami į saugaus pakavimo reikalavimus. Nurodykite adresą: UAB KORNER GROUP, Žemaičių g. 31-126, LT-44175, Kaunas. Telefono nr.: +37066817423. Kurjerio paslaugas apmoka pirkėjas.
  • Grąžinti galite paštomatu. Siųskite produktą originalioje pakuotėje, taip pat pridėkite pirkimo dokumentą. Siuntą supakuokite atsižvelgdami į saugaus pakavimo reikalavimus. Nurodykite paštomato (Omniva, LPExpress arba DPD) adresą: A. Juozapavičiaus pr. 11, LT-45251, Kaunas. Telefono nr.: +37066817423. Savitarnos siuntų terminalo paslaugas apmoka pirkėjas.

  Kokioms prekėms ir kiek laiko galioja garantija?

  Kokybės garantija suteikiama visoms mūsų prekėms. Jei nenurodyta kitaip, ši garantija trunka 2 metus, nuo prekės įsigijimo dienos.

  Kokioms prekėms netaikoma garantija?

  • Prekės savybės atitinka jos aprašymą ir yra tinkama naudoti pagal savo paskirtį;
  • Prekės trūkumai atsirado dėl pirkėjo netinkamo daikto naudojimo;
  • Pirkimo metu pirkėjas žinojo apie prekės trūkumus;
  • Kokybės garantija neteikiama laikmenose ar įrenginiuose esančiai informacijai. Tai reiškia, kad neatsakome, jei taisymo metu dingsta asmeninė informacija. Išlaidos, jei klientas pageidauja savo duomenis atstatyti, taip pat nėra kompensuojamos.

  Kur turėčiau kreiptis dėl garantinio aptarnavimo?

  Dėl garantinio aptarnavimo kreipkitės el. pašto adresu info@ekorner.lt. Laiške prisekite prekės pirkimo dokumentus ir nurodykite prekės trūkumus.  

  Prekių grąžinimo ir kokybės garantijos sąlygos

  Juridiniams asmenims suteikiama 12 mėnesių garantinis laikotarpis. 

  Fiziniams asmenims suteikiama 24 mėnesių garantinis laikotarpis.  

  1. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Nurodytos nuotraukos negali būti panaudotos kaip pretenzijų pagrindas. Jei kyla abejonių dėl nurodyto produkto, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę. Prekė laikoma kokybiška, jei ji atitinka internetinėje parduotuvėje pateiktą pavyzdį, modėlį ir aprašymą.

  2. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Norėdami išvengti nesusipratimų, siūlome atidžiai perskaityti prekės eksploatavimo instrukciją jei tokia yra. Garantija galioja tik tada, jei Pirkėjas Pardavėjui pateikia prekės įsigijimo kvitą, sąskaitą, kitą pirkimo-pardavimo dokumentą, ar kitą dokumentą, patvirtinantį prekės įsigijimą iš Pardavėjo.

  3. Kokybiškos ir užsakymą atitinkančios prekės nagali būti grąžinamos ir nėra keičiamos. Teisė nenurodant priežasties per 14 dienų atsisakyti nuotolinės sutarties juridiniams asmenims nėra taikoma. Nekokybiškos prekės visų pirma turi būti pateikiamos Pardavėjui ar Pardavėjo garantinio aptarnavimo servisams ir tik nustačius, kad prekių negalima sutaisyti, jos yra keičiamos kitomis ir/ar grąžinamos.

  4. Prekių grąžinimo išlaidas padengia Pirkėjas. Pinigų už prekę grąžinimo atveju, nėra grąžinamos už prekės pristatymą sumokėtos sumos. Pinigai už prekę Pirkėjui grąžinami tik po to, kai prekė faktiškai grąžinama Pardavėjui.

  5. Prekių kokybei ir garantiniam terminui yra taikomos Civilinio kodekso 6.333 ir 6.335 straipsnių nuostatos. Ginčai dėl prekių kokybės, grąžinimo ir kitų pirkimo-pardavimo sąlygų sprendžiami pirkimo-pardavimo taisyklių nustatyta tvarka.