Prekių katalogas

Klear Screen "Deluxe" valymo rinkinys Nemokamas omniva pristatymas su nuolaidos kodu OMNIVA

 • Klear Screen "Deluxe" valymo rinkinys Nemokamas omniva pristatymas su nuolaidos kodu OMNIVA

  Kodas: KS-VSK
  Kaina 2499 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 19 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Klear Screen "Deluxe" valymo rinkinys 

  Gamintojo kodas: KS-VSK 

  „Klear Screen Deluxe“ valymo rinkinys yra geriausias sprendimas, atitinkantis visus jūsų valymo poreikius. Jame yra viskas, ko reikia norint valyti, poliruoti ir apsaugoti nešiojamuosius ar stacionarius kompiuterius, LCD ekranus, išmaniuosiuos telefonus, MP3 grotuvus, fotoaparatus ir dar daugiau. 

  Mikropluošto šluostės valo mikrobus ir sporas. Remiantis UC Davis Medical Center bei Kalifornijos kenkėjų reguliavimo tarnybos atliktais tyrimai, mikropluošto šluostės pašalina 99% pavojingų bakterijų,mikrobų ir sporų.

  Nuorodos į studijas čia ir čia.

  Pats Klear screen valymo skystis, nėra skirtas paviršių dezinfekcijai. Jis skirtas elektronikos prietaisų ir jų ekranų valymui, bei apsaugai. Klear screen valymo skystis yra visiškai nekensmingas ir saugus naudoti ant visų kietų ir blizgių paviršių. O valymui naudojant dar ir Iklear mikropluošto servetėlę pašalinsite iki 99% bakterijų ir mikrobų, visiškai būdami tikri, kad nepažeisite monitoriaus, planšetės ar telefono ekrano.
  Mikropluošto šluostes skalbti galite skalbimo mašinoje ar rankomis šiltame muiluotame vandenyje, taip pašalinsite nuvalytus mikrobus. Nepatartina naudoti audinių minkštikio skalbiant šluostes.   

  Rinkinį sudaro:

  • 240 ml „iKlear Screen“ purškiamas valiklio buteliukas;
  • Didelė unikali DMT mikropluošto šluostė;
  • Kelioninio dydžio unikali DMT mikropluošto šluostė;
  • Kelioninio dydžio „Chamois“ mikropluošto šluostė;
  • 6 vnt. vienkartinių servetėlių (1-as žingsnis drėgna/2-as žingsnis sausa).