Prekių katalogas

iKlear „Chamois“ mikropluošto šluostė Nemokamas omniva pristatymas su nuolaidos kodu OMNIVA

 • iKlear „Chamois“ mikropluošto šluostė Nemokamas omniva pristatymas su nuolaidos kodu OMNIVA

  Kodas: IK-MCK
  Kaina 1199 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 8 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • iKlear „Chamois“ mikropluošto šluostė 

  Gamintojo kodas: IK-MCK 

  „iKlear“ mikropluošto „Chamois“ audinys yra pagamintas iš aukščiausios kokybės. Naudojant „iKlear“ ekrano valymo skystį kartu su ypač minkšta mikropluošto šluoste nepažeisite elektroninių prietaisų ekrano ir apsaugosite nuo pirštų antspaudų formavimosi bei dulkių ir nešvarumų kaupimosi.   

  Mikropluošto šluostės valo mikrobus ir sporas. Remiantis UC Davis Medical Center bei Kalifornijos kenkėjų reguliavimo tarnybos atliktais tyrimai, mikropluošto šluostės pašalina 99% pavojingų bakterijų,mikrobų ir sporų.

  Nuorodos į studijas čia ir čia.

  Pats Iklear valymo skystis, nėra skirtas paviršių dezinfekcijai. Jis skirtas elektronikos prietaisų ir jų ekranų valymui, bei apsaugai. Iklear valymo skystis yra visiškai nekensmingas ir saugus naudoti ant visų kietų ir blizgių paviršių. O valymui naudojant dar ir Iklear mikropluošto servetėlę pašalinsite iki 99% bakterijų ir mikrobų, visiškai būdami tikri, kad nepažeisite monitoriaus, planšetės ar telefono ekrano.
  Mikropluošto šluostes skalbti galite skalbimo mašinoje ar rankomis šiltame muiluotame vandenyje, taip pašalinsite nuvalytus mikrobus. Nepatartina naudoti audinių minkštikio skalbiant šluostes.   

  • Didelė mikropluošto „Chamois“ šluostė; 
  • Kelioninio dydžio unikali DMT mikropluošto šluostė; 
  • 2 vnt. drėgnų vienkartinių servetėlių.