Prekių katalogas

Daugkartinis temperatūros registratorius medicinos produktų stebėjimui ETI ThermaData Pharm

 • Daugkartinis temperatūros registratorius medicinos produktų stebėjimui ETI ThermaData Pharm

  Kodas: 298-011-PHM
 • Daugkartinis temperatūros registratorius skirtas vakcinų, vaistų ir kitų medicinos produktų stebėjimui ETI ThermaData Pharm 
  Gamintojo kodas:  298-011-PHM

  Jei reikalingas registratorius su metrologine patikra, spauskite čia.

  TD1F-PHM - modelis su vienu išoriniu sensoriumi ir vienu vidiniu. Versija su dviemis išoriniais sensoriais (TD2F-PHM) rasite paspaudę čia.

  Naujieji ETI ThermaData WiFi registratoriai naudoja pažangiausias WiFi technologijas. Šie optimalios kainos, baterijomis maitinami registratoriai kuria temperatūros stebėjimo sistemą, nuotoliniu būdu fiksuojančią prietaisų ir pastatų temperatūrą. Kiekvienas registratorius surinktus duomenis siunčia į WiFi maršrutizatorių, prijungtą prie interneto, taigi savo kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu juos galėsite pasiekti iš bet kur, kur tuo metu esate.

  Registratoriai veikia diapazonu, apribotu naudotojo WiFi maršrutizatoriaus specifikacijomis. Kiekvienas registratorius turi intuityvų LCD ekraną esamai temperatūrai, įrašytoms max/min temperatūroms, WiFi prisijungimo, alarmo, baterijos būsenoms stebėti. Registratorius turi raudoną ir žalią LED signalą: mirksinti žalia lemputė informuoja, kad registratorius jungiasi prie WiFi arba yra aktyvus, raudonoji įspėja apie pasiektas alarmo ribas. Aliarmo ribų pranešimus gali nukreipti SMS žinute tiesiogiai Jums į telefoną.

  Kiekvienas termistorius/zondas yra patalpintas į uždarą buteliuką 1metro ilgio laidu. Norint pradėti duomenų kaupimą, paprasčiausiai atsukite buteliuką ir iki viršaus užpildykite glikolio tirpalu (50ml buteliukas bus komplektacijoje).

  ThermaData Studio programėlė

  Galinga ir kompleksiška, tačiau kartu - paprasta naudoti ThermaData Studio programėlė suteikia galimybę apdoroti temperatūros duomenis jų tolimesnei analizei ir valdymui. Programėlėje galima stebėti iki 32 grafiko kreivių, kurių spalvą gali nustatyti pats vartotojas pagal poreikį. Visi dokumentai atvaizduojami su išankstinės peržiūros ikonėle greitam jų atpažinimui.
  ThermaData Studio programėlė leidžia naudotojui nustatyti pageidaujamus: duomenų įrašymo intervalą (nuo 0.1 iki 255 min.), sinchronizavimo su jūsų įrenginiu intervalą, realaus laiko laikrodį, pasirinkti temperatūros skalę (°C arba °F) ir nustatyti rankinį aktyvavimą. Taip pat galima nustatyti vartotojo ID kiekvienam individualiam jūsų naudojamam registratoriui.
  Parsisiųsti programėlę galite čia: Windows 10