Prekių katalogas

Daugkartinis realaus laiko temperatūros registratorius Newsteo LOG 36

 • Daugkartinis realaus laiko temperatūros registratorius Newsteo LOG 36

  Metrologinė patikra Kaina Pirkti
  Nereikalinga
  Kaina 19999 su PVM
  Kodas: PFPN-LOG36-001-1
  Į krepšelį  
  Likutis: 40 vnt.
  24 mėnesių
  Kaina 21999 su PVM
  Kodas: PFPN-LOG36-001-2
  Į krepšelį  
  Likutis: 40 vnt.

  Informacija klientams: prietaisas su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienų. Metrologinė patikra prietaisui daroma tik klientui užsakius prekę.

  Registratoriaus tipas
  Daugkartinis
  Temperatūros diapazonas
  nuo -40°C iki +85°C
  Temperatūros rezoliucija
  0.1°C
  Temperatūros matavimo tikslumas
  ±0.3°C nuo -30°C iki +60°C; ±1°C prie kitų temperatūrų
  Atsparumo klasė
  IP65
  Ekranas
  Nėra
  Ilgis
  98 mm
  Plotis
  64 mm
  Svoris
  250 g
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  1 x 1/2AA LS14250 3.6 V
 • Daugkartinis realaus laiko temperatūros registratorius Newsteo LOG 36 
  Gamintojo kodas: PFPN-LOG36-001 

  Atkreipkite dėmesį: jei reikalingas registratorius su metrologine patikra, pasirinkite šią paslaugą laukelyje "metrologinė patikra".

  Realaus laiko, bevielis temperatūros registratorius LOG 36. Atsparumo klasė IP65. Tvirtas aliuminio korpusas. Informaciją gali perduoti iki 900 m atstumu. Sertifikuotas pagal EN12830 

  Gamintojo Newsteo bevieliai temperatūros registratoriai suteikia galimybę matuoti temperatūrą, ją registruoti prietaiso atmintyje, bei realiu laiku perduoti duomenis į nutolusį stebėjimo įrenginį - kompiuterį, planšetę ar išmanųjį telefoną. Newsteo bevieliai registratoriai yra su baterijomis, tad gali būtų padedami bet kur, kur yra poreikis matuoti temperatūrą. Baterija yra keičiama. Su nauja baterija registratorius gali veikti iki 3m. priklausomai nuo aplinkos temperatūros bei duomenų siuntimo intervalo. Jei reikia duomenų iš kitos vietos - tiesiog perneškite registratorių ir tęskite matavimus. Registratorius, su imtuvu komunikuoja per radijo ryšį 868MHz radijo dažniu. Užfiksuotų duomenų saugumas užtikrinamas specialiu perdavimo protokolu, tarp registratoriaus ir imtuvo, kad jokie duomenys persiuntimo metu nebūtų prarasti. Papildomam saugumui, vidinėje registratoriaus atmintyje saugomi paskutiniai 32000 duomenys. Registratorių tinklą galite sukurti pagal savo poreikius, nuo vieno registratoriaus matuojančio temperatūrą iki grupės registratorių tinklų, išsidėsčiusių skirtingose geografinėse vietovėse. Tokiu atveju naudojama RF Monitoring programinė įranga, į kompiuterį įjungiamas RF imtuvas ir visi netoliese esantys registratoriai ima siųsti duomenis į šį imtuvą, duomenys dekoduojami ir atvaizduojami programoje RF Monitoring. Jei registratoriai fiksuoja temperatūrą skirtingose geografinėse vietovėse, atskiruose kompiuteriuose tuomet visus duomenis galima siųsti į Newsteo Cloud platformą ir iš ten duomenys per WEB MONITOR prieigą būtų pasiekiami iš bet kurios pasaulio vietos.

  Imtuvas ir licencija parduodami atskirai. Kaina: 150 eur+PVM. 

  • Matavimo intervalas: Pasirenkamas nuo 1 s. iki 4 val.;
  • Duomenų perdavimo atstumas: iki 800m;
  • Atminties talpa: 32261 matavimo vertės;
  • Veikimo laikas: Iki 3 m, (prie 25°C matuojant kas 15min.);
  • Sertifikatai: CE, EN12830.

  Kaip veikia prietaisas? https://www.youtube.com/watch?v=LQvaRdTWERE&feature=youtu.be
  Kaip instaliuoti pretaisą? https://www.youtube.com/watch?v=c6VJkUNptek&feature=youtu.be