Prekių katalogas

Daugkartinis realaus laiko temperatūros registratorius Newsteo LOM 16 su vidine antena

 • Daugkartinis realaus laiko temperatūros registratorius Newsteo LOM 16 su vidine antena

  Metrologinė patikra Kaina Pirkti
  Nereikalinga
  12100 
  Kodas: PFPN-LOM16-001-1
  Į krepšelį  
  Likutis: 40 vnt.
  24 mėnesių
  13999 
  Kodas: PFPN-LOM16-001-2
  Į krepšelį  
  Likutis: 40 vnt.

  Informacija klientams: prietaisas su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienų. Metrologinė patikra prietaisui daroma tik klientui užsakius prekę.

 • Daugkartinis realaus laiko temperatūros registratorius Newsteo LOM16 su vidine antena 
  Gamintojo kodas:  PFPN-LOM16-001 

  Atkreipkite dėmesį: jei reikalingas registratorius su metrologine patikra, pasirinkite šią paslaugą laukelyje "metrologinė patikra".

  Miniatiūrinis realaus laiko, bevielis temperatūros registratorius Newsteo LOM 16 plastikiniame korpuse. Sertifikuotas pagal EN12830. 

  Gamintojo Newsteo bevieliai temperatūros registratoriai suteikia galimybę matuoti temperatūrą, ją registruoti prietaiso atmintyje, bei realiu laiku perduoti duomenis į nutolusį stebėjimo įrenginį - kompiuterį, planšetę ar išmanųjį telefoną. Newsteo bevieliai registratoriai yra su baterijomis, tad gali būtų padedami bet kur, kur yra poreikis matuoti temperatūrą. Baterija yra keičiama. Su nauja baterija registratorius gali veikti iki 3m. priklausomai nuo aplinkos temperatūros bei duomenų siuntimo intervalo. Jei reikia duomenų iš kitos vietos - tiesiog perneškite registratorių ir tęskite matavimus. Registratorius, su imtuvu komunikuoja per radijo ryšį 868MHz radijo dažniu. Užfiksuotų duomenų saugumas užtikrinamas specialiu perdavimo protokolu, tarp registratoriaus ir imtuvo, kad jokie duomenys persiuntimo metu nebūtų prarasti. Papildomam saugumui, vidinėje registratoriaus atmintyje saugomi paskutiniai 32000 duomenys. Registratorių tinklą galite sukurti pagal savo poreikius, nuo vieno registratoriaus matuojančio temperatūrą iki grupės registratorių tinklų, išsidėsčiusių skirtingose geografinėse vietovėse. Tokiu atveju naudojama RF Monitoring programinė įranga, į kompiuterį įjungiamas RF imtuvas ir visi netoliese esantys registratoriai ima siųsti duomenis į šį imtuvą, duomenys dekoduojami ir atvaizduojami programoje RF Monitoring. Jei registratoriai fiksuoja temperatūrą skirtingose geografinėse vietovėse, atskiruose kompiuteriuose tuomet visus duomenis galima siųsti į Newsteo Cloud platformą ir iš ten duomenys per WEB MONITOR prieigą būtų pasiekiami iš bet kurios pasaulio vietos.

  Imtuvas ir licencija parduodami atskirai. Kaina: 150 eur+PVM. 

  LOM 16 Specifikacijos:

  • Tikslumas: ± 0.3°C [‐30°C…+60°C], kitur ± 1°C  
  • Raiška: 0.1°C 
  • Matavimo intervalas: Pasirenkamas nuo 1 s. iki 4 val. 
  • Duomenų perdavimo atstumas: iki 200m 
  • Atminties talpa: 32256 matavimo vertės 
  • Veikimo laikas: Iki 2 m, (prie 25°C matuojant kas 15min.) 
  • Atsparumo klasė: IP67 
  • Sertifikatai: CE, EN12830 
  • Baterija: 1/2 AA Ličio tionilo 3,6V 

  Kaip veikia prietaisas? https://www.youtube.com/watch?v=LQvaRdTWERE&feature=youtu.be
  Kaip instaliuoti pretaisą? https://www.youtube.com/watch?v=c6VJkUNptek&feature=youtu.be