Prekių katalogas

Daugkartinis temperatūros registratorius ThermaData Pharm skirtas vakcinų, vaistų ir kitų medicinos produktų stebėjimui su METROLOGINE PATIKRA ETI 298-111-PHM

 • Daugkartinis temperatūros registratorius ThermaData Pharm skirtas vakcinų, vaistų ir kitų medicinos produktų stebėjimui su METROLOGINE PATIKRA ETI 298-111-PHM

  Kodas: 298-111-PHMM
  Kaina 24099  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 

  Informacija klientams: termometras su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienas. Metrologinė patikra termometrui daroma tik klientui užsakius prekę.

  Metrologinė patikra
  24 mėnesių
  Registratoriaus tipas
  Daugkartinis
  Temperatūros diapazonas
  nuo 0°C iki +50°C
  Temperatūros rezoliucija
  0.1°C
  Temperatūros matavimo tikslumas
  ±0.5°C
  Zondo temperatūros diapazonas
  nuo -40°C iki +70°C
  Maksimali atmintis
  2 x 9 000 parodymų
  Duomenų nuskaitymas
  WiFi
  Ekranas
  Daugiafunkcinis LCD
  Ilgis
  96 mm
  Plotis
  72.5 mm
  Aukštis
  29 mm
  Svoris
  165 g
  Duomenų įrašinėjimo intervalas
  Kas [1..255] min.
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  2 x AA 1.5V
  Baterijos gyvavimo laikas
  ~87 600 h. arba 1M matavimų
  Korpuso medžiaga
  ABS su "Biomaster" antibakteriniu priedu
  Gamintojas
  ETI
  Gamintojo suteikiama garantija
  24 mėnesių
 • Daugkartinis temperatūros registratorius ThermaData Pharm skirtas vakcinų, vaistų ir kitų medicinos produktų stebėjimui ETI 298-111-PHM
  Gamintojo kodas:  298-111-PHM

  Jei reikalingas registratorius be metrologinės patikros, spauskite čia.

  TD2F-PHM - modelis su dviemis išoriniais sensoriais. Versija su vienu išoriniu ir vienu vidiniu sensoriumi (TD1F-PHM) rasite paspaudę čia.

  Naujieji ETI ThermaData WiFi registratoriai naudoja pažangiausias WiFi technologijas. Šie optimalios kainos, baterijomis maitinami registratoriai kuria temperatūros stebėjimo sistemą, nuotoliniu būdu fiksuojančią prietaisų ir pastatų temperatūrą. Kiekvienas registratorius surinktus duomenis siunčia į WiFi maršrutizatorių, prijungtą prie interneto, taigi savo kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu juos galėsite pasiekti iš bet kur, kur tuo metu esate.

  Registratoriai veikia diapazonu, apribotu naudotojo WiFi maršrutizatoriaus specifikacijomis. Kiekvienas registratorius turi intuityvų LCD ekraną esamai temperatūrai, įrašytoms max/min temperatūroms, WiFi prisijungimo, alarmo, baterijos būsenoms stebėti. Registratorius turi raudoną ir žalią LED signalą: mirksinti žalia lemputė informuoja, kad registratorius jungiasi prie WiFi arba yra aktyvus, raudonoji įspėja apie pasiektas alarmo ribas. Aliarmo ribų pranešimus gali nukreipti SMS žinute tiesiogiai Jums į telefoną.

  Kiekvienas termistorius/zondas yra patalpintas į uždarą buteliuką 1metro ilgio laidu. Norint pradėti duomenų kaupimą, paprasčiausiai atsukite buteliuką ir iki viršaus užpildykite glikolio tirpalu (50ml buteliukas bus komplektacijoje).

  ThermaData Studio programėlė

  Galinga ir kompleksiška, tačiau kartu - paprasta naudoti ThermaData Studio programėlė suteikia galimybę apdoroti temperatūros duomenis jų tolimesnei analizei ir valdymui. Programėlėje galima stebėti iki 32 grafiko kreivių, kurių spalvą gali nustatyti pats vartotojas pagal poreikį. Visi dokumentai atvaizduojami su išankstinės peržiūros ikonėle greitam jų atpažinimui.
  ThermaData Studio programėlė leidžia naudotojui nustatyti pageidaujamus: duomenų įrašymo intervalą (nuo 0.1 iki 255 min.), sinchronizavimo su jūsų įrenginiu intervalą, realaus laiko laikrodį, pasirinkti temperatūros skalę (°C arba °F) ir nustatyti rankinį aktyvavimą. Taip pat galima nustatyti vartotojo ID kiekvienam individualiam jūsų naudojamam registratoriui.
  Parsisiųsti programėlę galite čia: Windows 10