Prekių katalogas

Daugkartinis aukšto tikslumo temperatūros ir drėgmės registratorius EasyLog EL-WiFi-TH+ SU METROLOGINE PATIKRA

 • Daugkartinis aukšto tikslumo temperatūros ir drėgmės registratorius EasyLog EL-WiFi-TH+ SU METROLOGINE PATIKRA

  Kodas: EL-WiFi-TH

  Pristatymo informacija: prietaisas su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienas. Metrologinė patikra prietaisui daroma tik klientui užsakius prekę.

 • Daugkartinis aukšto tikslumo temperatūros ir drėgmės registratorius EasyLog EL-WiFi-TH+ SU METROLOGINE PATIKRA 
  Gamintojo kodas:  EL-WiFi-TH+

  EL-WiFi-TH + matuoja aplinkos, kurioje jis yra, temperatūrą ir drėgmę. Duomenys transliuojami belaidžiu būdu per bet kokį suderinamą „WiFi“ tinklą ir juos galima peržiūrėti kompiuteryje naudojant nemokamą programinę įrangą arba „EasyLog Cloud“ arba „App“. 

  Norėdami prijungti prietaisą prie belaidžio tinklo, prijunkite jį per USB prie kompiuterio, kuriame yra įdiegta „EasyLog WiFi“ programinė įranga, arba konfigūruokite belaidžiu būdu naudodamiesi „EasyLog Cloud“ programa mobiliajame telefone, turinčiame prieigą prie tinklo. Kai jutiklis jau prijungtas prie belaidžio ryšio, prietaisą galima laikyti bet kur, belaidžio tiklo ribose. Jei jutiklis laikinai praranda ryšį su belaidžiu tinklu, jis vis tiek fiksuos rodmenis (maks. 30 dienų su 10 sekundžių intervalu), kol vėl prisijungs prie tinklo ir bus galima peržiūrėti duomenis.

  Jutiklis suderinamas su IEEE 802.11bgn * (2,4 GHz), palaiko WEP, WPA / WPA2 šifravimą ir įmonės tinklus (PEAP, TTLS, FAST). 

  EL-WiFi-TH +“ apsaugos klasė yra IP55. Įrenginys yra pastatomas ant paviršių, tačiau jį galima pritvirtinti prie sienos ar paviršiaus naudojant laikiklį. Pagal poreikį įrenginį galima išimti iš laikiklio. 

  * MAC adresas prasideda tik 98: 8B: AD: 2 ........