Prekių katalogas

Termometras - higrometras SU METROLOGINE PATIKRA TFA COSY 30-5019-10

 • Termometras - higrometras SU METROLOGINE PATIKRA TFA COSY 30-5019-10

  Kodas: 30-5019-10M

  Pritatymao informacija: termometras - higrometras su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienas. Metrologinė patikra termometrui daroma tik klientui užsakius prekę.

 • Termometras - higrometras TFA COSY 
  Gamintojo kodas:  30-5019-10 

  Mažiausiai du trečdaliai žmogaus gyvenimo praleidžiama uždarose patalpose. Ar gerai ir patogiai jausimės namuose, labai priklauso nuo patalpų oro kokybės. Pernelyg drėgni kambariai skatina pelėsių augimą, tačiau pernelyg sausas oras gali pakenkti mūsų sveikatai, taip pat nukentės naminiai gyvūnai, augalai, medinės grindys ir antikvariniai baldai.
  Su elegantišku termohigrometru „COZY“ galite lengvai stebėti temperatūrą ir drėgmę bei reguliuoti ją tikslingai šildydami ir vėdindami. Tai sukuria malonią ir sveiką gyvenimo aplinką ir netgi taupo šildymo išlaidas. Spalvotos komforto lygio zonos rodo, ar patalpos oras yra idealus, per drėgnas ar per sausas. Didžiausios ir mažiausios vertės išsaugomos ir rodomos vienu mygtuko paspaudimu. Patogus ir praktiškas termometras - higrometras su komforto zonos indikatoriumi, dideliu ir aiškiu LCD ekranu, kuriame vienu metu matysite temperatūrą ir drėgmės lygį. Prietaisas gali būti nuimtas nuo stovo ir naudojamas kitiems matavimams atlikti.

  • Max/min funkcija;
  • Komforto lygio indikatorius;
  • Atjungiamas stovas.