Prekių katalogas

Bevielė orų stotelė su Wifi TFA VIEW METEO

 • Bevielė orų stotelė su Wifi TFA VIEW METEO

  Kodas: 35-8000
  Kaina 9999  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
  Vidaus temperatūros matavimo diapazonas
  nuo 0°C iki +50°C
  Lauko temperatūros matavimo diapazonas
  nuo -40°C iki +60°C
  Temperatūros matavimo tikslumas
  ±1°C
  Drėgmės matavimo diapazonas
  nuo 10 iki 99% rH
  Drėgmės matavimo tikslumas
  ±5%rH
  Perdavimo dažnis
  868 MHz
  Siųstuvo nuotolis
  iki 100 m
  Ilgis
  197 mm
  Plotis
  32 mm
  Aukštis
  163 mm
  Svoris
  343 g
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  3 x AA 1.5V (stotelė), 2 x AA 1.5V (transmiteris)
  Baterijos pridedamos
  Ne
  Korpuso medžiaga
  Plastikas
  Sertifikatas / Standartas
  CE
  Gamintojas
 • Bevielė orų stotelė su Wifi TFA VIEW METEO 
  Gamintojo kodas:  35-8000

  Belaidė meteorologinė stotelė VIEW METEO su ​​Wi-Fi, suteikia jums visas klasikinės belaidės meteorologinės stotelės funkcijas ir gali būti naudojama atskirai, neturint Wi-Fi ryšio ar programos. Lauko temperatūrą ir drėgmę nustato transmiteris ir siunčia į stotelę, kurios nuotolis yra iki 100 m (lauke), vidinis jutiklis matuoja kambario klimatą, artėjantys orai rodomi simbolių pavidalu ir yra papildomos funkcijos, tokios kaip didžiausios ir mažiausios vertės, rasos taškas, žadintuvas, taip pat laikrodis su visa data ir savaitės diena.

  Didelio kontrasto spalvų ekraną galima reguliuoti trimis ryškumo lygiais ir automatiškai pritemdyti naktį. 

  Meteorologinė stotelė gali būti prijungta prie belaidžio interneto naudojant nemokamą „TFA VIEW“ programą. Tiesiog vykdykite programoje pateiktas instrukcijas.
  Jei stotelė yra prijungta prie interneto, VIEW METEO pirmiausia parodo visas prieinamas funkcijas. Ekranas pasikeičia, o mažas simbolis nurodo, kurią informaciją dabar galima rasti per internetinę orų tarnybą. Vietoj orų prognozės, pagrįstos oro slėgio pokyčiais, dabar jūs gaunate profesionalią ir nuolat atnaujinamą 12 valandų jūsų regiono orų prognozę.
  Be to, atsiranda kitų įdomių orų detalių, pavyzdžiui, numatoma maksimali ir minimali temperatūra bei lietaus tikimybė. Laikas ir kalendorius reguliariai atnaujinami, o jūs netgi galite naudoti programą „TFA VIEW“, kad programuotumėte asmeninius pranešimus ar papildomą orų informaciją, kuri rodoma meteorologijos stoties ekrane. 

  Su „VIEW“ programa, paslaugų spektras tampa dar didesnis: į savo planšetinį kompiuteriu ar mobilųjį įrenginį gaukite visame pasaulyje matuojamas meteorologinės stoties „VIEW METEO“ vertes, peržiūrėkite pastarųjų 30 dienų įrašus, nustatykite pavojaus signalų ribas ir gaukite tiesioginį pranešimą, jei suveiktų pavojaus signalas.

  Prie šios bevielės orų stotelės galite prijungti iki 50 radijo siųstuvų.

  Specifikacijos: 

  • Spalvotas ekranas su 3 ryškumo lygiais ir reguliuojama pritemdymo funkcija (nepertraukiamai veikia tik su maitinimo adapteriu);
  • Belaidis lauko temperatūros ir drėgmės perdavimas per siųstuvą (433 MHz, maks. 100 m) (komplektacijoje 1 siųstuvas);
  • Vidaus temperatūros ir drėgmės rodymas;
  • Orų prognozė su spalvotu orų vaizdu;
  • Maks. min. funkcija, šilumos indeksas ir rasos taškas;
  • Temperatūros ir drėgmės aliarmas;
  • Laikas ir data, darbo diena parašyta pilnomis raidėmis;
  • Papildomos stoties funkcijos per „Wifi“: profesionali regiono orų prognozė su numatomomis maksimaliomis ir minimaliomis vertėmis bei lietaus tikimybe iš internetinės orų tarnybos, automatiniai laiko nustatymai ir individualizuoti pranešimai;
  • Papildomos funkcijos per nemokamą „VIEW“ programą: visame pasaulyje gaunamos matavimo vertės iš stoties (įskaitant pastarųjų 30 dienų istoriją), reguliuojamos aliarmo ribos ir įspėjimo pranešimas, jei suveikia pavojaus signalas, galima pridėti kitus siųstuvus (pasirinktinai);
  • Papildomai įsigijus galima prijungti iki 50 vnt. siųstuvų (informacija stebima per nemokamą programėlę). Prietaisas suderinamas su šiais siųstuvais: 30-3800-0230-3801-0230-3238-06.
 • Alternatyvios prekės