Prekių katalogas

Profesionalus virtuvės šefų termometras ETI Thermapen ONE 235-417

 • Profesionalus virtuvės šefų termometras ETI Thermapen ONE 235-417

  Kodas: 235-417
  7200 
  9000  Sutaupykite 1800 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 24 vnt.
  Į krepšelį 
 • Profesionalus termometras ETI Thermapen ONE 235-417 (baltas)

  Gamintojo kodas: 235-417 

  Thermapen ONE šiuo metu yra greičiausias momentinio nuskaitymo termometras rinkoje, nuskaitantis temperatūrą vos per vieną sekundę. Tai puikiai tinka gaminant tokius gaminius kaip kepsniai ir konditerijos gaminiai, kurie per kelias sekundes gali būti perkepti.

  „Thermapen One“ galima konfigūruoti naudojant mygtukus, esančius baterijų skyriuje. Čia galite pasirinkti tokias funkcijas kaip: užrakinti ekrano padėtį, išjungti automatinio išsijungimo režimą, pasirinkti °C arba °F skales ir matavimo rezoliuciją 1° arba 0,1°.

  Patentuotas 360° savaime besisukantis ekranas gali būti naudojamas bet kurioje padėtyje, bet kurioje rankoje. Esant silpnam apšvietimui automatiškai įsijungs šaltos baltos spalvos foninis apšvietimas, todėl temperatūros nuskaitymas bus aiškus bet kokiomis sąlygomis. Thermapen ONE termometras turi daugybę ekrano funkcijų, sukurtų atsižvelgiant į užimtus virėjus. Ekranas automatiškai įsijungs/išsijungs atidarant arba uždarant zondą ir kai instrumentas pakeliamas arba nuleidžiamas. Tai maksimaliai padidina baterijos veikimo laiką ir sutaupo laiko, nes nereikia spausti papildomų mygtukų.

  Maisto verslo įmonėms labai svarbu išlaikyti higienišką momentinio nuskaitymo termometrą. Thermapen ONE korpuse yra Polygiene BioMaster produkto apsauga, kuri sumažina bakterijų augimą. Ši antimikrobinė technologija yra sidabro jonų pagrindu pagamintas priedas, kuris užtikrina apsaugą nuo kenksmingų mikroorganizmų dauginimosi. Patvirtinta, kad „Biomaster“ priedu apdoroti produktai sumažina iki 99,99% maistinių bakterijų, kurios sukelia infekcines ligas kaip ešerichiozė, salmoneliozė, kampilobakteriozė ir kt. Įtrauktas į termometro korpusą „Biomaster“ tampa neatsiejama jo dalimi, užtikrinančia ilgalaikę apsaugą nuo kryžminio užteršimo grėsmės. Be to, šį termometrą galima drąsiai plauti, kadangi yra atsparus vandeniui pagal IP67.

  „Thermapen One“ turi nerūdijančio plieno matavimo zondą (Ø3,3 x 110 mm), kuris patogiai lankstosi 180° į prietaiso šoną, kad būtų galima saugiai laikyti.

  Thermapen ONE yra sukurtas ir pagamintas rankomis Worthing mieste, Vakarų Sasekse, UK.

  • Temperatūros nuskaitymas vos per 1 sekundę;
  • Patentuotas 360° savaime besisukantis ekranas;
  • Išmanusis ekrano apšvietimas;
  • Patogus 180° besilankstantis zondas;
  • Konfigūruojama temperatūros skalė °C arba °F;
  • Atsparumas vandeniui pagal IP67;
  • ABS plastiko korpusas su antibakteriniu „Biomaster“ priedu;
  • Gamintojo kalibravimo sertifikatas;
  • Atitinka Europos standartą EN13485. 

  Naudojimo instrukcija [LT]