Prekių katalogas

IR bekontaktis termometras su zondu SU METROLOGINE PATIKRA Thermapen IR ETI 228-065 (nuo -49.9°C iki 299.9°C)

 • IR bekontaktis termometras su zondu SU METROLOGINE PATIKRA Thermapen IR ETI 228-065 (nuo -49.9°C iki 299.9°C)

  Kodas: 228-065M

  Pristatymo informacija: termometras su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienas. Metrologinė patikra termometrui daroma tik klientui užsakius prekę.

 • IR bekontaktis termometras su zondu Thermapen IR ETI

  Gamintojo kodas:  228-065

  Thermapen IR yra du termometrai - RayTemp 2 Plus ir Thermapen Professional - viename kompaktiškame prietaise.Termometro baterijos gyvavimo laiko prailginimui naudojama nauja, judesio daviklio sistema, kuri įjungs termometrą (zondu matuojantį variantą) jį pakėlus, ir išjungs jį padėjus atgal.

  Infraraudonųjų spindulių termometras veikia vienu mygtuko paspaudimu - nusitaikote į paviršių kurio temperatūrą norite išmatuoti ir spustelėkite mygtuką. Bekontaktis rėžimas veiks tik užlenkus zondą į korpusą. Taip pat, bekontaktis termometras turi ir max/min funkciją.

  Termometro su zondu veikimas ypač paprastas: pakėlus įrankį - jis įsijungs, atlenkus zondą iškart galite naudotis - zondas gali matuoti ir skystas ir kietesnes terpes.

  Termometras turi tvirtą ABS plastiko korpusą su "Biomaster" antibakteriniu priedu, užtikrinantis dar platesnį termometro panaudojimą. Ši antimikrobinė technologija yra sidabro jonų pagrindu pagamintas priedas, kuri užtikrina apsaugą nuo kenksmingų mikroorganizmų dauginimosi. Patvirtinta, kad „Biomaster“ priedu apdoroti produktai sumažina iki 99,99% maistinių bakterijų, kurios sukelia infekcines ligas kaip ešerichiozė, salmoneliozė, kampilobakteriozė ir kt. Įtrauktas į termometro korpusą „Biomaster“ tampa neatsiejama jo dalimi, užtikrinančia ilgalaikę apsaugą nuo kryžminio užteršimo grėsmės.  

  • Patentuotas 360° savaime besisukantis ekranas;
  • Patogus 180° besilankstantis zondas;
  • Judesio daviklio sistema;
  • Konfigūruojama temperatūros skalė °C arba °F;
  • ABS plastiko korpusas su antibakteriniu „Biomaster“ priedu;
  • Gamintojo kalibravimo sertifikatas.