Prekių katalogas

„Klear screen" mikropluošto „Chamois“ ir „Terry“ šluosčių rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: KS-MK-COM
  Kaina 1499 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 11 vnt.
  Į krepšelį 
 • „Klear screen" mikropluošto „Chamois“ ir „Terry“ šluosčių rinkinys

  Gamintojo kodas: KS-MK-COM 

   

  „Klear screen" mikropluošto „Chamois“ ir „Terry“ šluosčių junginys yra iš aukštos kokybės audinio. Ypač minkštą mikropluošto šluostės audinį naudojant kartu su „iKlear“ ekrano valikliu nuvalysite piršto antspaudus ir visus nešvarumus nepažeidžiant ekrano.

  Lengvai ir patogiai valykite ir poliruokite pačius įvairiausius ekranus ir paviršius. 

  Mikropluošto šluostės valo mikrobus ir sporas. Remiantis UC Davis Medical Center bei Kalifornijos kenkėjų reguliavimo tarnybos atliktais tyrimai, mikropluošto šluostės pašalina 99% pavojingų bakterijų,mikrobų ir sporų.

  Nuorodos į studijas čia:

  https://cdn.shopify.com/s/files/1/0734/9357/files/UC_DAVIS_PIONEERS_USE_OF_MICROFIBER_MOPS_IN_HOSPITALS.pdf?v=1583871331

  https://cdn.shopify.com/s/files/1/0734/9357/files/fact_sheet_whats_so_great_about_microfiber.pdf?v=15

  Pats Klear screen valymo skystis, nėra skirtas paviršių dezinfekcijai. Jis skirtas elektronikos prietaisų ir jų ekranų valymui, bei apsaugai. Klear screen valymo skystis yra visiškai nekensmingas ir saugus naudoti ant visų kietų ir blizgių paviršių. O valymui naudojant dar ir Iklear mikropluošto servetėlę pašalinsite iki 99% bakterijų ir mikrobų, visiškai būdami tikri, kad nepažeisite monitoriaus, planšetės ar telefono ekrano.
  Mikropluošto šluostes skalbti galite skalbimo mašinoje ar rankomis šiltame muiluotame vandenyje, taip pašalinsite nuvalytus mikrobus. Nepatartina naudoti audinių minkštikio skalbiant šluostes.   

  • Didelė „Chamois“ mikropluošto šluostė;
  • Didelė „Terry“ mikropluošto šluostė; 
  • Kelioninio dydžio unikali DMT mikropluošto šluostė; 
  • 2 vnt. drėgnų vienkartinių servetėlių.