Prekių katalogas

Vienkartinis sauso ledo temperatūros registratorius TEMPMATE C1 USB su gamintojo kalibravimo sertifikatu galiojančiu 2 metus nuo kalibravimo datos

 • Vienkartinis sauso ledo temperatūros registratorius TEMPMATE C1 USB su gamintojo kalibravimo sertifikatu galiojančiu 2 metus nuo kalibravimo datos

  Kodas: TC1-000
  Kaina 8900 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 797 vnt.
  Į krepšelį 

  Pristatymas 5-8 d.d., susisiekti el.paštu ar telefonu.

  Registratoriaus tipas
  Vienkartinis
  Temperatūros diapazonas
  nuo -90°C iki 70°C
  Temperatūros rezoliucija
  0.1°C
  Temperatūros matavimo tikslumas
  ±0.5°C (-30°C to 70°C) ±1.0°C (prie kitų temperatūrų)
  Atsparumo klasė
  IP65
  Maksimali atmintis
  20.000 parodymų naudojant PDF & CSV (numatytas) 35.000 parodymų naudojant tik PDF (pasirinktinai)
  Duomenų saugojimas
  PDF/CSV
  Duomenų nuskaitymas
  USB
  Ekranas
  LCD
  Ilgis
  96 mm
  Plotis
  44 mm
  Aukštis
  15 mm
  Duomenų įrašinėjimo trukmė
  90 dienų
  Duomenų įrašinėjimo intervalas
  Registravimo intervalas 1 minutė-24 valandos
  Aliarmas
  Max. 6 taškai
  Programinė įranga
  Nemokama tempbase-Cryo Software for Windows
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  3.6V Ličio baterija
  Sertifikatas / Standartas
  CE, EN 12830, RoHS, RTC-DO160
  Gamintojas
 • Vienkartinis sauso ledo temperatūros registratorius TEMPMATE C1 USB su gamintojo kalibravimo sertifikatu galiojančiu 2 metus nuo kalibravimo datos 

  Gamintojo kodas: TC1-000

  Sauso ledo registratorius yra idealus šaltos grandinės valdymo įrankis, skirtas stebėti temperatūrai jautrias prekes, kurios turi keliauti per tiekimo grandinę esant labai žemai temperatūrai, ypač tos, kurios gabenamos su sausu ledu. 

  Tempmate.®-C1 gali matuoti ir įrašyti iki -90°C temperatūrą bei pateikti patikimą sauso ledo transportavimo apžvalgą. Visas įrenginys sukurtas taip, kad kiekvienas komponentas, ar tai būtų elektronika, ar korpusas, be jokių problemų atlaikytų ekstremalias temperatūras nuo -90°C iki +70°C. 

  Vienas mygtuko paspaudimas ir turite Tempmate.®-C1 iš anksto sukonfigūruotą bei paruoštą naudojimui. Paprasta sistema, susidedanti tik iš 2 mygtukų, leidžia pilnai valdyti įrenginį. Tempmate.®-C1 nereikalauja jokių priedų, todėl jį galima naudoti bet kur ir bet kada. Tereikia kompiuterio su USB jungtimi duomenims nuskaityti, PDF ir CSV ataskaitos generuojamos automatiškai. Nemokama programinė įranga tempbase-Cryo nukreips jus per paprastą konfigūracijos meniu. Įrenginio patvirtinimo sertifikatą galite rasti tiesiai įrenginio atmintyje, todėl jo neprarasite. Didelis skystųjų kristalų ekranas leis bet kuriuo metu stebėti esamą temperatūrą.

  Iki 6 jūsų prekėms pritaikytų pavojaus signalų ribinių verčių suteiks galimybę anksti reaguoti į temperatūros diapazonų nukrypimus. Be to, reguliuojama slaptažodžio apsauga suteiks saugumą, kad niekas, išskyrus jus, negalės pasiekti jums svarbių duomenų.  

  Tvirtas Tempmate.®-C1 korpusas apsaugo jums svarbius duomenis ne tik nuo ekstremalių temperatūrų, bet yra apsaugotas ir nuo smūgių. 

  Tempmate.®-C1 yra visiškai konfigūruojamas kliento, todėl galite pritaikyti jį tiksliai pagal savo paskirtį. Paleidimo ir sustabdymo režimai, registravimo intervalas ir aliarmai, įrenginys prisitaiko prie jūsų poreikių ir reikalavimų. 24 mėnesių galiojimo laikas ir iki 90 dienų veikimo laikas suteikia daug laisvės planuojant logistiką. Per daugiausiai 90 dienų galite pradėti ir sustabdyti turimą Tempmate.®-C1 kelis kartus. 

   

  Specifikacijos: 

  • Vienkartinis naudojimas / Daugkartinis paleidimas / Galimas sustabdymas 90 dienų bėgyje
  • Galiojimo laikdas 2 metai. Veikimo laikas 90 dienų.

  Tempmate.®-C1 techninių duomenų lapas.

  Tempmate.®-C1 brošiūra.

 • Alternatyvios prekės