Prekių katalogas

Vienkartinis realaus laiko GSM temperatūros ir drėgmės registratorius TEMPMATE GS2TH su Ni-MH baterija

 • Vienkartinis realaus laiko GSM temperatūros ir drėgmės registratorius TEMPMATE GS2TH su Ni-MH baterija

  Kodas: G2H-N00

  Vienkartinis duomenų registratorius, skirtas realiu laiku matuoti temperatūrą, drėgmę, GPS lokaciją, prietaisas fiksuoja dėžės atidarymą bei smūgius. Sekimas LTE 4G ryšiu išmaniajai logistikai visame pasaulyje.  

 • Vienkartinis realaus laiko GSM temperatūros registratorius TEMPMATE GS2TH su Ni-MH baterija.
  Gamintojo kodas: G2H-N00

  TEMPMATE GS2TH - sekimas LTE 4G ryšiu išmaniajai logistikai visame pasaulyje.

  Tempmate®-GS2 suteikia galimybę stebėti visus svarbius duomenis realiuoju laiku. Nustačius individualias aliarmo ribas, būsite įspėjami realiu laiku. Pavojaus pranešimai atpažįstami iš karto dėl jautrių jutiklių, perduodami į tempmate®-Cloud platformą ir jums nedelsiant siunčiamas pranešimas.

  Tempmate®-GS2 komplektuojamas su techninės įrangos, ryšio ir debesijos prieigos paketu.

  Tempmate®-GS2 prietaisas paleidžiamas spaudžiant kairįjį žalią mygtuką ilgiau nei 5 sek. Įrenginio paleidimą patvirtina 10 kartų mirksintis mėlynas LED indikatorius, papildomai startą galima patvirtinti įrašymo ženklu ekrane. Siuntą galima sekti ir stebėti per tempmate®-Cloud platformą. Be to, ataskaitas galima peržiūrėti ir eksportuoti PDF ir CSV formatu iš debesies platformos.

  Įrašyti duomenys perduodami į tempmate®-Cloud pagal intervalą, kurį vartotojas nustatė konfiguruodamas įrenginį. Įrenginys naudoja LTE 4G ryšį duomenims siųsti į tempmate®-Cloud platformą. Jei įrenginys veikia ten, kur nėra tinklo ryšio, duomenys saugomi prietaiso atmintyje ir išsiunčiami ryšiui atsiradus.

  Standartinė tempmate GS2 su ličio baterija įrašymo trukmė yra 90 dienų (su standartiniu registravimo intervalu 10 min. ir perdavimo intervalu 240 min.), o ne ličio (Ni-MH) baterijos- 60 dienų (su standartiniu registravimo intervalu 10 min. ir perdavimo intervalu 240). min.)

  Įrenginio baterija yra įmontuota ir negali būti pakeista. 

  Prietaiso galiojimo laikas nuo pagaminimo datos: 6 mėnesiai. 

  Vienkartinio temperatūros registratoriaus TEMPMATE GS2H valdymo instrukciją čia.