Prekių katalogas

Turniketas stipriam kraujavimui stabdyti RapidStop® mėlynas

 • Turniketas stipriam kraujavimui stabdyti RapidStop® mėlynas

  Kodas: RST102

  RapidStop® turniketas pasižymi vienu greičiausių turniketo uždėjimo laikų iš visų rinkoje esančių turniketų. Idealiai tinka naudoti kariuomenėje, greitosios medicinos pagalbos tarnybose, pasirengimo darbams, didelės rizikos pramoninėje aplinkoje. 

 • Turniketas stipriam kraujavimui stabdyti RapidStop® mėlynas 

  Tipas/Spalva:

  • Juodas - karinis (Military)
  • Oranžinis - pirmos pagalbos (Responder) 
  • Mėlynas - treniruočių (Training)

  RapidStop® turniketą galima greitai, intuityviai ir lengvai užsidėti viena ranka. Naudojimas tampa dar greitesniu, kai reaguojantis asmuo turniketą sužeistam asmeniui uždeda abiem rankomis. 

  Su RapidStop® turniketu patikimai ir greitai pasiekiama visiška okliuzija. Tam reikia tik bendrosios motorinės kontrolės, kad jį būtų galima lengvai užsidėti pačiam. RapidStop® turniketas yra tinkamas kraujavimui kontroliuoti tiek rankų, tiek kojų traumų atveju. 

  Turniketą dėkite ant galūnės 5-7.5cm virš žaizdos tiesiai ant odos. 

  Įstrigusiai galūnei, kai nėra galimybės užmauti kilpos, nuimkite greito atsegimo jungtį, apvyniokite apie galūnę ir vėl užsekite.

  Turniketo nuėmimui: atsukite apvyniotą dirželį, patraukite į viršų priekinę fiksatoriaus svirtį ir tuo pačiu metu pakelkite atlaisvinimo skirtuką, kad atlaisvintumėte įtempimą, nuimkite greito atsegimo jungtį. 

  Integruotos RapidStop® turniketo instrukcijos pateikiamos naudojant prisiūtas vandeniui atsparias vinilo etiketes, atsparias bet kokiam nusidėvėjimui. 

  • Skirtas naudoti kaip gyvybę gelbstintis prietaisas didelės įtampos trauminėse situacijose, kai taikymo laikas yra labai svarbus. RapidStop® turniketui valdyti reikalingi tik bendrieji motoriniai įgūdžiai. 
  • Policija, ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios medicinos pagalbos medikai dažnai pirmieji atvyksta į įvykio vietą civilinės medicinos pagalbos atveju. Šie darbuotojai gali lengvai nešiotis ir panaudoti RapidStop® turniketą, kad išgelbėtų žmonių gyvybes. 
  • Ten, kur žmonės kasdien dirba su pavojinga įranga statybvietėje, naftos platformoje, lentpjūvėje, mechaninėje dirbtuvėje ar paskirstymo sandėlyje, RapidStop® turniketas turėtų būti po ranka, kad sumažintų mirties dėl sunkaus galūnių sužalojimo riziką. 
  • Medžioklėje, stovyklaujant, laipiojant uolomis ar laisvalaikiu važinėjant kalnų dviračiais, ekstremalių traumų rizika dėl nelaimingų atsitikimų yra reali. "RapidStop® turniketas turėtų būti būtinas kiekvieno lauko nuotykių ieškotojo rinkinio elementas.

   Pagaminta JAV, AERO Healthcare 

  Naudojimo instrukcija

 • Alternatyvios prekės