Prekių katalogas

Termometras su oro matavimo zondu Thermapen Air ETI 231-214

 • Termometras su oro matavimo zondu Thermapen Air ETI 231-214

  Kodas: 231-214
 • Termometras su oro matavimo zondu Thermapen Air ETI 231-214 
  Gamintojo kodas:  231-214

  Atkreipkite dėmesį: jei reikalingas termometras su metrologine patikra, pasirinkite šią paslaugą laukelyje "metrologinė patikra".

  "Thermapen Air" pramoninis termometras su specialiu zondu, kurio pagalba galėsite greitai ir tiksliai išmatuoti oro temperatūrą. Ypač tinka matuoti kondicionieriaus paduodamą temperatūrą ir panašių industrinių ar namams skirtų priemonių darbinės veiklos temperatūrą. Taip pat tinka laboratorijose ir kitose temperatūrai jautriose darbo vietose. 

  Termometro baterijos gyvavimo laiko prailginimui naudojama nauja, judesio daviklio sistema, kuri įjungs termometrą (zondu matuojantį variantą) jį pakėlus, ir išjungs jį padėjus atgal. Galite pasirinkti matavimo rezoliuciją 1 ° arba 0. 1 °, taip pat temperatūros skalė konfigūruojama °C arba °F. "Thermapen Air" gali būti pilnai reguliuojamas, pagal Jūsų poreikius, patogiais mygtukais baterijos skyriuje, kuriame galėsite pakeisti įvairius nustatymus.  

  Termometras turi tvirtą ABS plastiko korpusą su "Biomaster" antibakteriniu priedu, užtikrinantis dar platesnį termometro panaudojimą. Ši antimikrobinė technologija yra sidabro jonų pagrindu pagamintas priedas, kuri užtikrina apsaugą nuo kenksmingų mikroorganizmų dauginimosi. Patvirtinta, kad „Biomaster“ priedu apdoroti produktai sumažina iki 99,99% maistinių bakterijų, kurios sukelia infekcines ligas kaip ešerichiozė, salmoneliozė, kampilobakteriozė ir kt. Įtrauktas į termometro korpusą „Biomaster“ tampa neatsiejama jo dalimi, užtikrinančia ilgalaikę apsaugą nuo kryžminio užteršimo grėsmės.   

  • Patentuotas 360° savaime besisukantis ekranas;
  • Patogus 180° besilankstantis zondas;
  • Judesio daviklio sistema;
  • Konfigūruojama temperatūros skalė °C arba °F; 
  • ABS plastiko korpusas su antibakteriniu „Biomaster“ priedu;
  • Gamintojo kalibravimo sertifikatas.