Prekių katalogas

Termometras paviršiams Pro-Surface Thermapen ETI 231-279

 • Termometras paviršiams Pro-Surface Thermapen ETI 231-279

  Kodas: 231-279
 • Termometras paviršiams Pro-Surface Thermapen ETI 231-279 
  Gamintojo kodas:  231-279

  "Thermapen Classic" termometro atmaina, kurio komplektacijoje yra pridedamas specialus zondas, kuriuo lengvai, patogiai ir tiksliai išmatuose įvairių paviršių temperatūrą. Puikiai tinka griliams ar kaitlentėms, taip pat ir tokiems paviršiams, su kuriais dirbate ir turite žinoti tikslią temperatūrą: krosnis maisto gaminimui, klojama stogo danga ar tiesiog šiltinami vamzdžiai - šis termometras tiks viskam. 

  "Pro-Surface Thermapen" termometras yra su dideliu ir aiškiu ekranu duomenims gauti, 180 ° lankstomu zondu patogiam transportavimui tarp matavimų, plačiu temperatūros diapozonu nuo -49.9 °C iki 199.9 °C, tiksliu matavimu ±0.4 °C ir matavimo rezoliucija 1 ° arba 0.1 °. Visos funkcijos reguliuojamos pagal Jūsų poreikius, patogiais mygtukais baterijos skyriuje. Termometro korpusas tvirtas ir yra atsparus drėgmei, sukurtas naudoti pramonėje ir neturi mygtukų, kuriuos būtų galima paspausti. Naudojimas paprastas: atidarykite zondą ir jis įjungtas, uždarykite ir jis bus išjungtas. 

  Korpusas pagamintas iš ABS plastiko su antibakteriniu „Biomaster“ priedu. Ši antimikrobinė technologija yra sidabro jonų pagrindu pagamintas priedas, kuri užtikrina apsaugą nuo kenksmingų mikroorganizmų dauginimosi. Patvirtinta, kad „Biomaster“ priedu apdoroti produktai sumažina iki 99,99% maistinių bakterijų, kurios sukelia infekcines ligas kaip ešerichiozė, salmoneliozė, kampilobakteriozė ir kt. Įtrauktas į termometro korpusą „Biomaster“ tampa neatsiejama jo dalimi, užtikrinančia ilgalaikę apsaugą nuo kryžminio užteršimo grėsmės. 

  Naudojant "Pro-Surface Thermapen" prie aukštos temperatūros galite užsisakyti apsauginį silikoninį dėklą, kad termometras būtų papildomai apsaugotas nuo karščio ar kritimo.

  • Patentuotas 360° savaime besisukantis ekranas;
  • Patogus 180° besilankstantis zondas;
  • Judesio daviklio sistema;
  • Konfigūruojama temperatūros skalė °C arba °F;
  • Atsparumas drėgmei (vandens ar nešvarumų aptaškymams);
  • ABS plastiko korpusas su antibakteriniu „Biomaster“ priedu;
  • Gamintojo kalibravimo sertifikatas.