Prekių katalogas

Skaitmeninis diferencijuojamas slėgio matuoklis - manometras ETI 9202

 • Skaitmeninis diferencijuojamas slėgio matuoklis - manometras ETI 9202

  Kodas: 825-902
 • Skaitmeninis diferencijuojamas slėgio matuoklis - manometras ETI 9202

  Gamintojo kodas: 825-902

  Naujasis 9202 skaitmeninis manometras leidžia vartotojui išmatuoti teigiamą ir neigiamą slėgio skirtumą nuo -137,9 iki 137,9 mbar, esant 0,1 mbar skiriamajai gebai, ir turi apsaugą nuo slėgio iki bent dvigubai didesnės matavimo galios.

  Šie lengvai naudojami manometrai idealiai tinka santechnikams ir dujų inžinieriams, norintiems išmatuoti buitinių dujų slėgį. Prietaisai gali būti naudojami oro slėgiui ortakiuose arba slėgio kritimams filtruose matuoti, kad būtų galima nustatyti našumą.

  9202 manometre yra pasirinktinis LCD ekranas su P1, P2 diferencialais, užlaikymo funkcija, žemos baterijos indikacija ir vartotojo pasirenkamas foninis apšvietimas. Įrenginyje yra automatinio išsijungimo funkcija, kuri automatiškai išjungia prietaisą maždaug po 25 minučių, taip pailgindama baterijos veikimo laiką. 9202 slėgio matuoklis automatiškai kompensuoja temperatūros pokyčius.

  Kiekvienas įrenginys yra patvariame ABS dėkle su integruotu guminiu sandarikliu, užtikrinančiu visišką vandens sandarumą ir padedantis sumažinti žalos tikimybę atšiaurioje aplinkoje. Komplektuojamas su baterijomis, naudojimo instrukcija ir dviem 500 mm ilgio x 6 mm ID jungiamosiomis žarnomis.