Prekių katalogas

Profesionalus termometras mėsainiams Thermapen ETI 231-140

 • Profesionalus termometras mėsainiams Thermapen ETI 231-140

  Kodas: 231-140
 • Termometras mėsainiams Thermapen ETI 231-140 
  Gamintojo kodas:  231-140

  Žymiojo Thermapen termometro su zondu versija skirta mėsai, o dar tiksliau maltos mėsos paplotėlių temperatūros matavimams atlikti, jog ji iškeptų būtent tokia, kokios norite. Didelis matavimų diapozonas, tikslūs ir greitai pateikiami rezultatai - viskas ko gali reikėti iš termometro.

  Termometras pasižymi specialiu zondu (Ø0.4 mm) su diskeliu, kurio pagalba visada žinosite, kiek tiksliai reikia įsmeigti zondą (tarp 8mm ir 12mm), jog gautume tiksliausius duomenis. Tiesiog, smeikite zondą kol diskelis pasieks paplotėlio paviršių ar kitą kepamą paviršių.

  Korpusas pagamintas iš ABS plastiko su antibakteriniu „Biomaster“ priedu. Ši antimikrobinė technologija yra sidabro jonų pagrindu pagamintas priedas, kuri užtikrina apsaugą nuo kenksmingų mikroorganizmų dauginimosi. Patvirtinta, kad „Biomaster“ priedu apdoroti produktai sumažina iki 99,99% maistinių bakterijų, kurios sukelia infekcines ligas kaip ešerichiozė, salmoneliozė, kampilobakteriozė ir kt. Įtrauktas į termometro korpusą „Biomaster“ tampa neatsiejama jo dalimi, užtikrinančia ilgalaikę apsaugą nuo kryžminio užteršimo grėsmės. 

  Termometras su gamintojo kalibravimo sertifikatu.