Prekių katalogas

Profesionalus šaldytuvo - šaldiklio termometras su 300 cm ilgio laidu su zondu, aliarmu ir max/min funkcija SU METROLOGINE PATIKRA TFA 30-1034

 • Profesionalus šaldytuvo - šaldiklio termometras su 300 cm ilgio laidu su zondu, aliarmu ir max/min funkcija SU METROLOGINE PATIKRA TFA 30-1034

  Kodas: 30-1034M
  Kaina 3999  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 28 vnt.
  Į krepšelį 

  Pristatymo informacija: termometras su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienas. Metrologinė patikra termometrui daroma tik klientui užsakius prekę.  

  Metrologinė patikra
  24 mėnesių
  Temperatūros diapazonas
  nuo -40°C iki +70°C
  Temperatūros matavimo tikslumas
  ±0.5°C nuo -25°C iki +25°C; ±1°C prie kitų temperatūrų
  Atsparumo klasė
  IP65
  Ilgis
  87 mm
  Plotis
  17 mm (29 mm)
  Aukštis
  52 mm (57 mm)
  Svoris
  79 g
  Zondo laido ilgis
  3 m
  Aliarmas
  Viršutinė/apatinė riba
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  1 x CR2032 3 V
  Baterijos pridedamos
  Taip
  Korpuso medžiaga
  Plastikas
  Gamintojas
 • Profesionalus šaldytuvo - šaldiklio termometras su 300 cm ilgio laidu su zondu, aliarmu ir max/min funkcija TFA 
  Gamintojo kodas:  30-1034 

  Šis TFA skaitmeninis termometras su vandeniui atspariu zondu yra idealus profesionaliam šaldytuvų, šaldiklių ar skysčių temperatūros stebėjimui. Matavimas greitas ir tikslus.
  Termometras atitinka HACCP ir EN 13485 standartus ir puikiai tinka profesionaliam naudojimui pramonėje, prekyboje ir laboratorijose.
  Be realiu laiku rodomos temperatūros, termometras taip pat rodo maks. ir min. vertės. Prietaisas turi ir duomenų sulaikymo funkciją. Kai vertės viršija pasirinktą reguliuojamą diapazoną arba temperatūra nukrenta žemiau jo, jus įspėja vaizdiniai ir garsiniai signalai.
  Termometras yra visiškai nepralaidus srovei ir jį panaudojus galima nuplauti po tekančiu vandeniu. Prietaisas turi kojelę, kurios dėka, termometrą galėsite lengvai pastatyti ant stalviršio, o dėl magnetinės nugarėlės jį taip pat galima lengvai pritvirtinti prie metalinių paviršių. 

  • Laisvai statomas arba tvirtinamas magnetu;
  • Atitinka EN13485 standartą;
  • HACCP sertifikatas.