Prekių katalogas

Mobilus oro kondicionierius DELTACO SMART HOME šaldymas/šildymas, R290, valdymas per programėlę, SH-AC01

 • Mobilus oro kondicionierius DELTACO SMART HOME šaldymas/šildymas, R290, valdymas per programėlę, SH-AC01

  Kodas: SH-AC01
 • „DELTACO SMART HOME“ mobilus kintamosios srovės kondicionierius, šildymas ir aušinimas, valdymas per programą, baltas / juodas

  SH-AC01 yra išmani nešiojama kintamosios srovės sistema, siūlanti tiek šildymą, tiek aušinimą. Išmanioji kintamosios srovės sistema, sukurta keliomis praktiškomis funkcijomis, tokiomis kaip nuimamas / plaunamas filtras ir ratai, kad būtų lengvai pastatatomas.

  SH-AC01 yra lankstus ir nešiojamas įrenginys, kuriame yra šildymo, aušinimo, oro drėkintuvo ir ventiliatoriaus įrenginiai. Naudodami integruotą laikmačio funkciją, galite įsitikinti, kad ventiliatorius įjungiamas / išjungiamas pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį, puikiai tinkantį miegamajam atvėsinti prieš miegą. Valdykite kintamosios srovės tinklą per LED valdymo pultą, pridedamą daugiafunkcį nuotolinio valdymo pultą arba patogiai per „DELTACO SMART HOME APP“.

  „DELTACO SMART HOME“ programa leidžia valdyti kintamosios srovės funkcijas. Prisijunkite lengvai per esamą „WiFi“ tinklą, nereikia jokių papildomų priemonių. Naudokite programą, kad įjungtumėte / išjungtumėte kintamąją srovę arba pasiektumėte laikmačio funkciją, jei norite, kad kintamosios srovės nustatymas būtų atliktas pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį arba, jei įmanoma, jis būtų išjungtas po tam tikro laiko.

  Naudodamiesi „DELTACO SMART HOME“ programa taip pat galite valdyti ventiliatoriaus įvairius režimus ir nustatymus, tokius kaip kintamosios srovės režimai (šildymas, aušinimas, oro drėkintuvas ir ventiliatorius), greičio nustatymai, klimato kontrolė ir miego režimas. „DELTACO SMART HOME“ programą galima naudoti tiek „Android“, tiek „iOS“.

  SH-AC01 taip pat galima suporuoti ir valdyti balsu kartu su „Google“ assistant ar „Amazon Alexa“, kad būtų lengva integruotis ir tapti jūsų išmaniųjų namų dalimi.

  • Energijos klasė: A

  • Garso lygis: 54-65dB

  • Oro srautas: 400 m3 / h

  • Drėgmės pašalinimo pajėgumas: 24 L / diena

  • Plaunamas / nuimamas įleidimo filtras

  • Miego režimas: taupus ir ramus

  • Langų sandarinimo rinkinys (WAK-01)

  Prekės svoris: 26 kgProdukto matmenys: (PxGxA) 420 x 360 x 722 mm

  Pakuotės turinys: nešiojamas kintamosios srovės šaltinis, langų sandariklių rinkinys (WAK-01), jungčių rinkinys, nuotolinio valdymo pultas ir vadovas.