Prekių katalogas

Medienos ir statybinių medžiagų drėgmės matuoklis su zondu ETI 7000

 • Medienos ir statybinių medžiagų drėgmės matuoklis su zondu ETI 7000

  Kodas: 224-070
 •  Drėgmės matuoklis su zondu ETI 7000 

  7000 drėgmės matuoklis matuoklis su bendros paskirties dviejų kontaktų zondu, skirtu medienai ir bendram naudojimui pastatuose.

  • LED juostinė diagrama rodo "OK", "WARNING" arba "DAMP" lygius
  • Specialiai sukurta statybos profesionalams
  • Penkios skalės- betonas, tinkas, dvi mediena ir standartinė
  • Keičiamas 2 kontaktų zondas

  Drėgmės matuoklis 7000 yra kompaktiškas, bendrosios paskirties drėgmės matuoklis, sukurtas specialiai statybų profesionalams ir prekybininkams, norint patikrinti įvairių statybinių medžiagų, tokių kaip mediena, tinkas ir betonas, drėgmės kiekį.

  Drėgmės matuoklio išorėja yra 20 LED juostų diagrama, kuri rodo esamą drėgmės lygį; žalia reiškia „OK“, gintarinė – „ĮSPĖJIMAS“ arba raudona – „DRĖGNA“. Prietaise yra didelis, lengvai skaitomas LCD ekranas su išsikrovusio akumuliatoriaus indikatoriumi. Jo skiriamoji geba yra 0,1 % arba 1 (tiesinė skalė), o tikslumas – ±1 % drėgmės kiekio. Skaitmeniniame skaitiklyje yra penkios skirtingos matavimo skalės.

  1 skalė – mediena (W1) nuo 6,0 iki 40,0 %
  2 skalė – mediena (W2) nuo 8,0 iki 40,0 %
  3 skalė – tinkas (P1) 0,1–15,0 %
  4 skalė – betonas (C1) 0,5–12,0 %
  5 skalė – tiesinė arba standartinė (Lin) nuo 0 iki 1000
  Kiekvienas įrenginys yra tvirtame ABS dėkle ir maitinamas trimis AAA baterijomis, kurios užtikrina mažiausiai 350 valandų baterijos veikimo laiką. Prietaisas automatiškai išsijungs po dešimties minučių, taip padidindamas baterijos veikimo laiką. Jei reikia, šią funkciją vartotojas gali išjungti.

  Kiekvienas drėgmės matuoklis tiekiamas patogaus dydžio, apsauginėje užtrauktuku užsegamoje piniginėje su bendros paskirties dviejų kontaktų zondu su vieno metro PVC laidu ir BNC jungtimi.