Prekių katalogas

Kepimo aliejaus bandymo juostelės

 • Kepimo aliejaus bandymo juostelės

  Kodas: 800-890
 • Kepimo aliejaus bandymo juostelės 

  Kepimo aliejaus bandymo juostelės – kepimo aliejaus kokybei patikrinti

  • Naudokite šaltame aliejuje iki 40 °C
  • Paprastas panardinimo ir nuskaitymo metodas
  • Lengvai nuskaitoma spalvų schema sprendimų priėmimui
  • Pakuotėje yra 100 bandymo juostelių 

  Šios kepimo aliejaus kokybės bandymo juostelės padės išlaikyti aukštą jūsų kepto maisto kokybę, taip pat padės sutaupyti pinigų, nes išvengsite priešlaikinio kepimo aliejaus išmetimo.

  Bandymo juostelės vienodai gerai veikia gyvuliniame, augaliniame ir A/V mišinio kepimo aliejuje (sutrumpina). Jie parduodami laikymo buteliuose po 100 alyvos kokybės bandymo juostelių su lengvai skaitoma spalvų schema.

  Norėdami išbandyti gruzdintuvės aliejų, laikykite bandymo juostelę už ilgo balto galo ir panardinkite į aliejų (maksimali alyvos temperatūra 40 °C), kad visa spalvota juostelė būtų apsemta. Laikykite bandymo juostelę aliejuje 2 sekundes, tada išimkite ir palaukite 2 minutes, tada palyginkite juostelę su spalvų diagrama.

  Kepimo aliejaus testavimą rekomenduojama atlikti kiekvienos pamainos/darbo dienos pradžioje, prieš pradedant kaitinti aliejų.

  Siekiant užtikrinti tikslumą, bandymo juostelės neturėtų būti laikomos drėgnose sąlygose arba vietoje, kur prieš naudojimą jos gali būti veikiamos vandens ar aliejaus.

  ETI bandymo juostelės skirtos FFA (laisvųjų riebalų rūgščių) matavimui, tai yra karboksirūgštis su ilga grandine. Kuo daugiau laisvųjų riebalų rūgščių yra aliejuje, tuo didesnė rūgšties vertė (AV). Rūgšties vertė – tai kalio hidroksido (KOH) miligramų skaičius, reikalingas riebalų rūgštims neutralizuoti 1 grame aliejaus mėginio. Panardinus testo juostelės reagento galą 2 sekundėms, aliejus absorbuojamas ir aliejuje esančios riebalų rūgštys reaguoja su reagente esančiu kalio hidroksidu.

  Po 2 minučių spalvą išryškinantis cheminis junginys reagente pasikeičia priklausomai nuo mg/KOH/g, reikalingo FFA neutralizuoti aliejuje. Tada šią spalvą galima suderinti su spalvų lentele, esančia buteliuko gale. 0-0,5 yra IDEALUS, 1,5-2,5 yra ATSARGIAI ir 3,0-5,0 yra BLOGAI.

  Laisvosios riebalų rūgštys netinka riebalų amžiui nustatyti, tik ar jų yra aliejuje, ar ne.