Prekių katalogas

FoodSafe termometras šaldytuvo-šaldiklio su METROLOGINE PATIKRA ETI 803-900

 • FoodSafe termometras šaldytuvo-šaldiklio su METROLOGINE PATIKRA ETI 803-900

  Kodas: 803-900M

  Pristatymo informacija: termometras su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienas. Metrologinė patikra termometrui daroma tik klientui užsakius prekę.  

 • FoodSafe šaldytuvo-šaldiklio termometras ETI 
  Gamintojo kodas:  803-900

  FoodSafe - idealus termometras namams, ar komercinėms įmonėms. Prietaisas yra tvirtas ir patikimas. Matavimo diapozonas nuo -25 iki +40°C, su ±1°C tikslumu nuo -5°C  iki +20°C, arba 2°C tikslumo kitose temperatūrose.
  Termometras yra įtaisytas į permatomą ABS plastiko dėklą, pažymėtas spalvinėmis zonomis, kurių pagalba daug lengviau matysite netinkamas  temperatūras Jūsų produktams. Termometras yra Ø25 x 150 mm skersmens ir aukščio, su metaliniu kabliuku pakabinimui šaldytuve.

  Kuom FoodSafe šaldytuvo termometras yra geresnis nei kiti?

  Tradiciniai termometrai matuoja tik aplinkos temperatūrą. Tai yra didelė problema, nes šaltas oras yra daug sunkesnis, nei šiltas, todėl atidarius šaldytuvo duris, šis sunkesnis oras "iškrenta" pro duris.
  FoodSafe termometras yra specialiame dėkle, kuris užtikrina, jog šaltas oras išlieka kontakte su termometru ilgiau, todėl gali pateikti daug tikslesnius duomenis.