Prekių katalogas

 • Elektrodų laikymo tirpalas HI70300S, 25 ml

  Kodas: HI70300S
 • Elektrodų laikymo tirpalas HI70300S, 25 ml 

  HI70300S yra saugojimo tirpalas, paruoštas iš reagentų, kuris gali būti naudojamas siekiant užtikrinti optimalų jūsų pH ir ORP elektrodų veikimą. Norint išlaikyti pH elektrodo stiklinę membraną, tirpale būtina laikyti pH elektrodą. Idealiu atveju turėtų būti naudojamas saugojimo tirpalas; niekada nelaikykite elektrodo distiliuotame ar dejonizuotame vandenyje. Hanna Instruments laikymo tirpalas yra specialiai sukurtas siekiant sumažinti mikrobų dauginimąsi ir užkirsti kelią bet kokiam difuziniam / osmosiniam poveikiui, kai zondas laikomas tirpale su labai koncentruotu vidiniu etaloniniu elektrolitu. Laikydami pH ir (arba) ORP elektrodus saugojimo tirpale, sankryža taip pat išliks laisva. Išlaikius hidratuotą sluoksnį ir skaidrią sankryžą, bus galima greitai ir patikimai matuoti. Jei jūsų pH elektrodas valomas viename iš mūsų valymo tirpalų, prieš atliekant matavimus rekomenduojame elektrodą bent valandą pamirkyti HI70300M laikymo tirpale.

  • Speciali formulė, skirta sumažinti mikrobų augimą ir osmosinį / difuzinį poveikį tarp tirpalo ir vidinio etaloninio elektrolito
  • Pagaminta specialiai pH ir ORP elektrodams
  • Aiškiai pažymėta galiojimo data ir partijos numeris
  • Oro nepraleidžiantis butelis su sandarikliu užtikrina tirpalo šviežumą ir tinkamumą  

  HI70300S yra tirpalas, kurį galima naudoti pH elektrodui * laikyti. Norint užtikrinti optimalų atsako laiką, stiklo jutiklio antgalis ir pH elektrodo atskaitos jungtis turėtų būti laikomi drėgni ir neleisti išdžiūti, kai jie nenaudojami. Elektrodo laikymas yra tinkamas būdas įdėti elektrodą į nedidelį stiklinį, pripildytą saugojimo tirpalo, arba pakeisti tirpalą apsauginiame dangtelyje. HI70300S taip pat turėtų būti naudojamas pakartotinai hidratuoti elektrodą po valymo procedūros, mirkant bent valandą prieš atliekant matavimus.

  *  Niekada nelaikykite pH ar ORP elektrodų distiliuotame ar dejonizuotame vandenyje. Tai padarius sutrumpės jutiklio veikimo laikas.