Daugkartinis temperatūros registratorius ThermaData TD2F su dviem išoriniais sensoriais, max/min funkcija, aliarmu ir WiFi ETI 298-111

 • Kraunamos nuotraukos
  Metrologinė patikra Kaina Kiekis Pirkti
  Nereikalinga

  Prekės šiuo metu sandėlyje nėra. Susisiekite su mumis ir pranešime kada pasipildysime.

  Kaina 16599 su PVM
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 
  24 mėnesių

  Prekės šiuo metu sandėlyje nėra. Susisiekite su mumis ir pranešime kada pasipildysime.

  Kaina 21199 su PVM
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 

  Informacija klientams: termometras su metrologine patikra pristatomas per 3-5 darbo dienas. Metrologinė patikra termometrui daroma tik klientui užsakius prekę.

  Gamintojas
  ETI
  Registratoriaus tipas
  Daugkartinis
  Temperatūros rezoliucija
  0.1°C
  Temperatūros matavimo tikslumas
  ±0.5°C
  Zondo temperatūros diapozonas
  nuo -40°C iki +125°C
  Maksimali atmintis
  18 000 arba 2 x 9 000 parodymų
  Duomenų nuskaitymas
  WiFi
  Ekranas
  Dvigubas LCD
  Ilgis
  96mm
  Plotis
  72.5mm
  Aukštis
  29mm
  Svoris
  165g
  Duomenų įrašinėjimo intervalas
  Kas [0.1..255] min.
  Paleidimas
  Mygtuku
  Sustabdymas
  Mygtuku
  Aliarmo tipas
  Daugkartinis
  Vienkartinis
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  2 x AA 1.5V
  Baterijos gyvavimo laikas
  ~8 640 h.
  Korpuso medžiaga
  ABS
  Gamintojo suteikiama garantija
  24 mėnesių
 • Daugkartinis temperatūros registratorius ThermaData TD2F su dviejų kanalų termistoriais, max/min funkcija, aliarmu ir WiFi ETI 298-111
  Gamintojo kodas:
    298-111

  Atkreipkite dėmesį: jei reikalingas registratorius su metrologine patikra, pasirinkite šią paslaugą laukelyje "metrologinė patikra".

  Duomenis pasieksite bet kur, kur yra interneto prieiga, o pranešimus apie pasiektas alarmo ribas gausite elektroniniu paštu.

  • Paprasta nustatyti ir naudotis
  • Programuojamos alarmo ribos
  • Rezoliucija: 0.1 °C/°F
  • Ideali priemonė RVASVT analizei
  • Pagaminta Didžiojoje Britanijoje (galimas UKAS sertifikatas)

  Naujieji ETI ThermaData WiFi registratoriai naudoja pažangiausias WiFi technologijas. Šie optimalios kainos, baterijomis maitinami registratoriai kuria temperatūros stebėjimo sistemą, nuotoliniu būdu fiksuojančią prietaisų ir pastatų temperatūrą. Kiekvienas registratorius surinktus duomenis siunčia į WiFi maršrutizatorių, prijungtą prie interneto, taigi savo kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu juos galėsite pasiekti iš bet kur, kur tuo metu esate.

  Registratoriai veikia diapazonu, apribotu naudotojo WiFi maršrutizatoriaus specifikacijomis. Kiekvienas registratorius turi intuityvų LCD ekraną esamai temperatūrai, įrašytoms max/min temperatūroms, WiFi prisijungimo, alarmo, baterijos būsenoms stebėti. Registratorius turi raudoną ir žalią LED signalą: mirksinti žalia lemputė informuoja, kad registratorius jungiasi prie WiFi arba yra aktyvus, raudonoji įspėja apie pasiektas alarmo ribas.

  Programuojamais intervalais registratorius įrašys abiejų jutiklių temperatūrą iki 18 000 verčių (po 9 000 kiekvienam jutikliui). Regitratoriaus komplektacijoje yra USB laidas.

  Kaip veikia ETI ThermaData WiFi registratoriai?

  Kiekvienam registratoriui suteiktas unikalus ID leidžia suskurti saugų ryšį tarp registratoriaus ir programinės įrangos. Registratorius nustatytais intervalais jungiasi tiesiogiai prie WiFi maršrutizatoriaus, toliau duomenys interneto pagalba perduodami nemokamai ThermaData Studio programėlei ir iš jos bet kada pasiekiami vartotojui. Informaciją galima analizuoti ir eksportuoti ataskaitos formatu.

  ThermaData Studio programėlė

  Galinga ir kompleksiška, tačiau kartu - paprasta naudoti ThermaData Studio programėlė suteikia galimybę apdoroti temperatūros duomenis jų tolimesnei analizei ir valdymui. Programėlėje galima stebėti iki 32 grafiko kreivių, kurių spalvą gali nustatyti pats vartotojas pagal poreikį. Visi dokumentai atvaizduojami su išankstinės peržiūros ikonėle greitam jų atpažinimui.
  ThermaData Studio programėlė leidžia naudotojui nustatyti pageidaujamus: duomenų įrašymo intervalą (nuo 0.1 iki 255 min.), sinchronizavimo su jūsų įrenginiu intervalą, realaus laiko laikrodį, pasirinkti temperatūros skalę (°C arba °F) ir nustatyti rankinį aktyvavimą. Taip pat galima nustatyti vartotojo ID kiekvienam individualiam jūsų naudojamam registratoriui.
  Parsisiųsti programėlę galite čia: Windows 7/8, Windows 10