Prekių katalogas

Daugkartinis temperatūros registratorius ETI ThermaQ su WiFi skirtas krosnims, kepsninėms ir griliams 299-121

 • Daugkartinis temperatūros registratorius ETI ThermaQ su WiFi skirtas krosnims, kepsninėms ir griliams 299-121

  Metrologinė patikra Kaina Pirkti
  Nereikalinga
  Kaina 15299  su PVM
  Kodas: 299-121
  Išparduota. Susisiekite
  Informuoti, kai prekę turėsime
  Likutis: 0 vnt.
  24 mėnesių
  Kaina 17599  su PVM
  Kodas: 299-121M
  Išparduota. Susisiekite
  Informuoti, kai prekę turėsime
  Likutis: 0 vnt.

  Informacija klientams: termometras su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienas. Metrologinė patikra termometrui daroma tik klientui užsakius prekę.

  Registratoriaus tipas
  Daugkartinis
  Temperatūros diapazonas
  nuo -100°C iki +1372°C
  Temperatūros rezoliucija
  0.1°C iki 999.9°C; po to 1.0°C
  Temperatūros matavimo tikslumas
  ±0.4°C ±0.1%
  Maksimali atmintis
  18 000 arba 2 x 9 000 parodymų
  Duomenų nuskaitymas
  WiFi
  Ekranas
  Daugiafunkcinis LCD
  Ilgis
  96 mm
  Plotis
  72.5 mm
  Aukštis
  29 mm
  Svoris
  165 g
  Duomenų įrašinėjimo intervalas
  Kas [0.1..255] min.
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  2 x AA 1.5V
  Baterijos gyvavimo laikas
  ~87 600 h. arba 1M matavimų
  Korpuso medžiaga
  ABS
  Gamintojas
  ETI
  Gamintojo suteikiama garantija
  24 mėnesių
 • Daugkartinis temperatūros registratorius ETI ThermaQ su WiFi skirtas kepsninės 299-121
  Gamintojo kodas:
    299-121

  Atkreipkite dėmesį: jei reikalingas registratorius su metrologine patikra, pasirinkite šią paslaugą laukelyje "metrologinė patikra".

  Registratorius parduodamas be zondų!  Dėl gausesnės informacijos - prašome susisiekti su mumis! Padėsime išsirinkti tinkamą ir reikiamą zondą.

  Naujieji ETI ThermaQ WiFi registratoriai naudoja pažangiausias WiFi technologijas. Šie optimalios kainos, baterijomis maitinami registratoriai kuria temperatūros stebėjimo sistemą, nuotoliniu būdu fiksuojančią prietaisų ir pastatų temperatūrą. Kiekvienas registratorius surinktus duomenis siunčia į WiFi maršrutizatorių, prijungtą prie interneto, taigi savo kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu juos galėsite pasiekti iš bet kur, kur tuo metu esate.

  Registratoriai veikia diapazonu, apribotu naudotojo WiFi maršrutizatoriaus specifikacijomis. Kiekvienas registratorius turi intuityvų LCD ekraną esamai temperatūrai, įrašytoms max/min temperatūroms, WiFi prisijungimo, alarmo, baterijos būsenoms stebėti. Registratorius turi raudoną ir žalią LED signalą: mirksinti žalia lemputė informuoja, kad registratorius jungiasi prie WiFi arba yra aktyvus, raudonoji įspėja apie pasiektas alarmo ribas.

  Programuojamais intervalais registratorius įrašys abiejų jutiklių temperatūrą iki 18 000 verčių (po 9 000 kiekvienam jutikliui). Regitratoriaus komplektacijoje yra USB laidas.

  Kaip veikia ETI ThermaData WiFi registratoriai?

  Kiekvienam registratoriui suteiktas unikalus ID leidžia suskurti saugų ryšį tarp registratoriaus ir programinės įrangos. Registratorius nustatytais intervalais jungiasi tiesiogiai prie WiFi maršrutizatoriaus, toliau duomenys interneto pagalba perduodami nemokamai ThermaData Studio programėlei ir iš jos bet kada pasiekiami vartotojui. Informaciją galima analizuoti ir eksportuoti ataskaitos formatu.

  ThermaData Studio programėlė

  Galinga ir kompleksiška, tačiau kartu - paprasta naudoti ThermaData Studio programėlė suteikia galimybę apdoroti temperatūros duomenis jų tolimesnei analizei ir valdymui. Programėlėje galima stebėti iki 32 grafiko kreivių, kurių spalvą gali nustatyti pats vartotojas pagal poreikį. Visi dokumentai atvaizduojami su išankstinės peržiūros ikonėle greitam jų atpažinimui.
  ThermaData Studio programėlė leidžia naudotojui nustatyti pageidaujamus: duomenų įrašymo intervalą (nuo 0.1 iki 255 min.), sinchronizavimo su jūsų įrenginiu intervalą, realaus laiko laikrodį, pasirinkti temperatūros skalę (°C arba °F) ir nustatyti rankinį aktyvavimą. Taip pat galima nustatyti vartotojo ID kiekvienam individualiam jūsų naudojamam registratoriui.
  Parsisiųsti programėlę galite čia: Windows 10

 • Alternatyvios prekės