Prekių katalogas

CO2 matuoklis AIRCO2NTROL COACH TFA su 24 valandų duomenų įrašymo funkcija

 • CO2 matuoklis AIRCO2NTROL COACH TFA su 24 valandų duomenų įrašymo funkcija

  Kodas: 31-5009-02
  9799 
  11999  Sutaupykite 2200 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 13 vnt.
  Į krepšelį 
 • CO2 matuoklis AIRCO2NTROL COACH TFA su 24 valandų duomenų įrašymo funkcija

  Prekės kodas:  31-5009-02 

  Šis produktas yra sukurta aptikti CO2 buvimą ore ir padėti žmonėms pasirūpinti patalpų oro kokybe. Šis matuoklis gali būti plačiai naudojamas mokyklose, ofisuose, muziejuose, prekybos centruose, sporto klubuose, kavinėse ar kitose viešosiose vietose. Galvos skausmus, galvos svaigimą ir nuolatinį nuovargį dažnai lemia didelė CO2 koncentracija ore. Naudodami TFA „AIRCO2NTROL COACH“ galite stebėti, koks yra pasenęs ir užterštas oras vidaus patalpose, kuriose yra daug žmonių.

  Be CO2 lygio, prietaisas matuoja aplinkos temperatūrą ir drėgmę bei informuoja jus apie datą ir laiką. 

  Ekrano apšvietimo spalva gali būti naudojama greitai įvertinti ir interpretuoti dabartinius CO2 rodmenis. Priklausomai nuo nustatymo, apšvietimas tiesiogiai praneša apie esamą oro kokybę šviesoforo spalvomis (žalia, oranžinė, raudona). Arba raudonas ekrano apšvietimas gali būti naudojamas kaip optinis signalas pavojaus atveju, kai viršijama tam tikra riba. Kaip kitą variantą galite pasirinkti vientisą spalvą iš septynių atspalvių arba visiškai išjungti apšvietimą. 

  Trys veiduko piktogramos tarnauja kaip komforto lygio zonos indikatorius matuojamoms pastarųjų 24 valandų vertėms. Jei rodoma laimingos šypsenėlės lygyje, oro kokybė yra ideali ir gera. Be to, diagramoje aiškiai parodyta CO2 lygio raida per pastarąsias 24 valandas.
  Maitinimas tiekiamas per USB maitinimo šaltinį prijungus prie kompiuterio.

  Specifikacijos:

  • 24 valandų duomenų įrašymo funkcija;
  • Temperatūros, drėgmės, datos ir laiko rodymas.
  • Maitinimas tiekiamas per USB;
  • Pastatomas.