Prekių katalogas

Etaloninis Aukštos rezoliucijos termometras SU METROLOGINE PATIKRA ETI Reference Thermapen

 • Etaloninis Aukštos rezoliucijos termometras SU METROLOGINE PATIKRA ETI Reference Thermapen

  Kodas: 222-213M
  Kaina 20599  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 

  Pristatymo informacija: termometras su metrologine patikra pristatomas per 3-8 darbo dienas. Metrologinė patikra termometrui daroma tik klientui užsakius prekę.  

  Metrologinė patikra
  24 mėnesių
  Temperatūros rezoliucija
  0.01°C
  Reagavimo laikas
  20 s
  Ekranas
  LCD
  Ilgis
  153 mm
  Plotis
  47 mm
  Aukštis
  19 mm
  Svoris
  97 g
  Zondo ilgis
  108 mm
  Zondo diametras
  Ø3.3 mm
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  2 x CR2032 3V
  Baterijos gyvavimo laikas
  1000 h.
  Korpuso medžiaga
  ABS su "Biomaster" antibakteriniu priedu
  Sertifikatas / Standartas
  EN 13485
  Gamintojas
  ETI
  Gamintojo suteikiama garantija
  24 mėnesių
 • Aukštos rezoliucijos termometras Reference Thermapen ETI 222-213 

  Gamintojo kodas:  222-213

  Standartinis „Reference Thermapen“ termometras yra didelio tikslumo (PT100) prietaisas, kuris tiekiamas su 5 taškų UKAS kalibravimo sertifikatu. Kiekviename sertifikate nurodomi nukrypimai nuo standartų įvairiuose tikrinimo taškuose: -18 °C, 0 °C, +40 °C, +70 °C ir +100 °C. 

  Šis aukštos rezoliucijos termometras idealiai tinka tikrinant kitų termometrų ir zondų tikslumą, kai naudojamas kartu su stabilios temperatūros šilumos ar šalčio šaltiniu. Etaloninis „Reference Thermapen“ matuoja temperatūrą diapazone nuo -69,99 °C iki +199,99 °C, matavimo tikslumas ± 0,05 °C ir matavimo rezoliucija 0,01 °C. 

  Termometras išsijungs automatiškai po dešimties minučių ir taip padidins baterijos veikimo laiką. Šią funkciją galima išjungti, jei to nereikia. Kai taikoma, rodoma tiek išsenkančios baterijos, tiek atviros grandinės indikacijos. Vienam termometrui reikalingi du ličio elementai, kurių minimali gyvavimo trukmė yra 1000 valandų. 

  Korpusas pagamintas iš ABS plastiko su antibakteriniu „Biomaster“ priedu. Ši antimikrobinė technologija yra sidabro jonų pagrindu pagamintas priedas, kuri užtikrina apsaugą nuo kenksmingų mikroorganizmų dauginimosi. Patvirtinta, kad „Biomaster“ priedu apdoroti produktai sumažina iki 99,99% maistinių bakterijų, kurios sukelia infekcines ligas kaip ešerichiozė, salmoneliozė, kampilobakteriozė ir kt. Įtrauktas į termometro korpusą „Biomaster“ tampa neatsiejama jo dalimi, užtikrinančia ilgalaikę apsaugą nuo kryžminio užteršimo grėsmės.  

  „Reference Thermapen“ termometras pagamintas iš nerūdijančio plieno zondo (Ø3,3 x 108 mm), kuris patogiai atsilenkia 180 ° kampu į prietaiso šoną, kai jis nenaudojamas. Nors ir ne taip greitai, kaip mūsų „Classic“ ar "Profesional" termometrai, tačiau „Referent Thermapen“ galutinę temperatūrą nuskaitys per 20 sekundžių, o tai yra nuostabu, kai naudojamas aukštos rezoliucijos termometras.

  • Patogus 180° besilankstantis zondas;
  • Jutiklio tipas PT100;  
  • 5 taškų akredituotas kalibravimo sertifikatas (UKAS).