Prekių katalogas

Medicininis bekontaktis kaktos termometras ETI 801-590

 • Medicininis bekontaktis kaktos termometras ETI 801-590

  Kodas: 801-590
  Temperatūros diapazonas
  nuo +34°C iki +42.2°C
  Temperatūros rezoliucija
  0.1°C
  Temperatūros matavimo tikslumas
  ±0.2°C
  Reagavimo laikas
  1 s
  Ekranas
  LCD
  Aukštis
  158 mm
  Ilgis
  34 mm
  Plotis
  48 mm
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  2 x AAA 1.5V
  Baterijos pridedamos
  Taip
  Baterijos gyvavimo laikas
  3 000 h.
  Svoris
  100 g
  Korpuso medžiaga
  ABS
  Gamintojas
  ETI
  Sertifikatas / Standartas
  CE
 • Medicininis bekontaktis kaktos termometras ETI 801-590 
  Gamintojo kodas: 801-590 

  Bekontaktinis infraraudonųjų spindulių kaktos termometras - tinka įvairaus amžiaus žmonėms, suaugusiųjų ir vaikų temperatūrai matuoti. Tinka ne tik šeimos narių, bet ir darbuotojų/klientų temperatūrai patikrinti biuruose, parduotuvėse, sandėliuose, mokyklose, restoranuose.

  • Restoranuose būtina tikrinti temperatūrą ir žiūrėti ar nėra karščiavimo simptomų. Temperatūros patikrinimas gali sumažinti viruso plitimo riziką.
  • Biuro darbuotojams, jiems atvykus į darbą, gali būti atliekama temperatūros patikra, siekiant sumažinti viruso patekimo į darbo vietą riziką.
  • Kirpyklos ir grožio salonai gali sumažinti viruso plitimo riziką, atvykstant tikrinti klientų temperatūrą. 

  Bekontaktinis kaktos termometras yra patvirtintas CE 1639, taip pat pagamintas pagal II klasės ES medicinos prietaisų direktyvą 93/42 EEB. Termometras kiekvieną kartą pateikia patikimus ir tikslius žmogaus temperatūros rodmenis, automatiškai parodydamas „oralinę ekvivalentinę“ temperatūrą. Šis termometras leidžia vartotojui  greitai patikrinti žmogaus kaktos temperatūrą naudojant bekontaktę infraraudonųjų spindulių technologiją, jog būtų užtikrinta sauga ir higiena. 

  Šis termometras yra greitas, tikslus ir patogus naudoti. Norėdami įjungti prietaisą, paspauskite įjungimo mygtuką, laikykite prietaisą 4 cm atstumu nuo kaktos centro, ir paspauskite mygtuką „pradėti“, kol išgirsite vieną pyptelėjimą (nebent prietaisas nutildytas). Skaitymai turėtų trukti maždaug 1 sekundę. Įtaisytas karščiavimo pavojaus signalas (trys trumpi pyptelėjimai, po kurių - vienas ilgas pyptelėjimas) skamba, kai ekvivalentinė temperatūra viršija 37,5°C.
  Rekomenduojama prieš matuojant temperatūrą nuvalyti kaktą, kad būtų švari, taip duomenys bus tikslesni. Prakaituojančios, kosmetikos priemonėmis padengtos ar randų audinius turinčios kaktos gali parodyti netikslius rodmenis. Asmuo, kurio temperatūrą norite patikrinti, turi būti bent penkias minutes stabilioje aplinkoje ir prieš matuojantis temperatūrą 30 minučių vengti mankštintis, maudytis lauke ar duše (tai gali dirbtinai pakelti jūsų temperatūrą).

  Ryškus, mėlynas foninis apšvietimas užtikrina, kad ekranas būtų lengvai matomas net ir prastai apšviestose vietose. Siekiant užtikrinti ilgą baterijos veikimo laiką, termometras automatiškai išsijungs po 60 sekundžių. Termometras yra padarytas universaliam naudojimui, galima išmatuoti kitų įprastų daiktų paviršiaus temperatūrą iki maksimalios 80°C temperatūros. Temperatūros diapazonas yra perjungiamas °C ir °F. Norėdami tai padaryti, eikite į maitinimo išjungimo režimą, palaikykite paspaudę mygtuką „pradėti“, tada 3 sekundes palaikykite maitinimo įjungimo mygtuką, °C persijungs į °F. Tą patį procesą galite naudoti norėdami grįžti iš °F į °C. PASTABA: kai perjungiate °C į °F, atmintis bus išvalyta. Bekontaktinis kaktos termometras saugo paskutinius 25 rodmenis, kad būtų lengviau prisiminti ir periodiškai stebėti.

  • Profesionalus medicinos prietaisas;
  • Paviršiaus temperatūros diapazonas nuo -22°C iki 80°C;
  • Paviršiaus matavimo tikslumas ±0.3°C;
  • Lengva naudoti, jokių sudėtingų instrukcijų;
  • Greitas nuskaitymas, tik 1 s;
  • Tikslūs temperatūros rodmenys;
  • Garsinis įspėjimas apie aukštą temperatūrą ir nutildymo nustatymas;
  • Ryškus, mėlynas LED apšvietimas;
  • Atminties funkcija (saugo paskutinius 25 matavimus);
  • CE 1639 patvirtintas prietaisas;
  • Pagamintas pagal II klasės ES medicinos prietaisų direktyvą 93/42 EEB.