Prekių katalogas

iKlear 60 ml ekranų ir paviršių valymo rinkinys Nemokamas omniva pristatymas su nuolaidos kodu OMNIVA

 • iKlear 60 ml ekranų ir paviršių valymo rinkinys Nemokamas omniva pristatymas su nuolaidos kodu OMNIVA

  Kodas: IK-IPAD
  Kaina 1599 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 39 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • iKlear 60 ml ekranų ir paviršių valymo rinkinys 
  Gamintojo kodas:  iK-ipad

  Šio rinkinio pagalba nuvalysite ir apsaugosite visus elektroninių prietaisų ekranus. Specialios formulės iKlear skystis ir unikali DMT mikropluošto šluostė nuvalys visus nešvarumus. Po nuvalymo ekranas bus padengtas atsinaujinančiu anti-statiniu sluoksniu, padėsiančiu apsaugoti nuo tolimesnių pirštų antspaudų formavimosi, bei dulkių ir kitų dalelių kaupimosi.

  Kelioninė šluostė - paprastas ir patogus būdas apsaugoti savo prietaisus kelionėje ar išvykoje, jei neturite galimybės nešiotis likusio rinkinio. Sausų/ drėgnų vienkartinių šluosčių pakuotes galima patogiai įsidėti į kišenę, kuprinę ar laikyti transporto priemonėse.

  Mikropluošto šluostės valo mikrobus ir sporas. Mikropluošto šluoste nuvalius paviršių pašalinama iki 99% mikrobų. Taip teigia UC Davis Medical Center bei Kalifornijos kenkėjų reguliavimo tarnybos atlikti tyrimai. Mikropluošto šluostė pašalina 99% pavojingų bakterijų,mikrobų ir sporų.

  Nuorodos į studijas čia ir čia.

  Pats Iklear valymo skystis, nėra skirtas paviršių dezinfekcijai, jis skirtas elektronikos prietaisų ir jų ekranų valymui, bei apsaugai. Iklear valymo skystis yra visiškai nekensmingas ir yra saugus naudoti ant visų kietų ir blizgių paviršių. O valymui naudojant dar ir Iklear mikropluošto servetėlę pašalinsite iki 99% bakterijų ir mikrobų, visiškai būdami tikri, kad nepažeisite monitoriaus, planšetės ar telefono ekrano.

  Mikropluošto šluostes skalbti galite skalbimo mašinoje ar rankomis šiltame muiluotame vandenyje, taip pašalinsite nuvalytus mikrobus. Nepatartina naudoti audinių minkštikio skalbiant šluostes. 

  Rinkinį sudaro:

  • 60 ml. “iKlear” valiklio buteliukas;
  • Vidutinio dydžio DMT mikropluošto šluostė;
  • 3 vnt. vienkartinių šluosčių (sausa/drėgna);
  • Naudojimosi gidas.