Prekių katalogas

„iKlear“ 240 ml purškiamas valiklio buteliukas

 • „iKlear“ 240 ml purškiamas valiklio buteliukas

  Kodas: IK-8 H
  Kaina 1499 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 72 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • „iKlear“ 240 ml purškiamas valiklio buteliukas 

  Gamintojo kodas: IK-8H 

  Šio „iKlear“ 240 ml purškiamo valiklio pagalba saugiai, patogiai ir efektyviai valysite ir apsaugosite elektroninių prietaisų ekranus ir paviršius. Buteliuko talpos dydis puikiai tinka naudoti darbo vietoje ar namuose. 100% netoksiškas ekrano valiklis, nedegus, be alkoholio ir be amoniako.

  Mikropluošto šluostės valo mikrobus ir sporas. Remiantis UC Davis Medical Center bei Kalifornijos kenkėjų reguliavimo tarnybos atliktais tyrimai, mikropluošto šluostės pašalina 99% pavojingų bakterijų,mikrobų ir sporų.

  Nuorodos į studijas čia ir čia.

  Pats Iklear valymo skystis, nėra skirtas paviršių dezinfekcijai. Jis skirtas elektronikos prietaisų ir jų ekranų valymui, bei apsaugai. Iklear valymo skystis yra visiškai nekensmingas ir saugus naudoti ant visų kietų ir blizgių paviršių. O valymui naudojant dar ir Iklear mikropluošto servetėlę pašalinsite iki 99% bakterijų ir mikrobų, visiškai būdami tikri, kad nepažeisite monitoriaus, planšetės ar telefono ekrano.
  Mikropluošto šluostes skalbti galite skalbimo mašinoje ar rankomis šiltame muiluotame vandenyje, taip pašalinsite nuvalytus mikrobus. Nepatartina naudoti audinių minkštikio skalbiant šluostes.   

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 2299 su PVM
  Kaina 2999 su PVM
  Kaina 2499 su PVM
  Kaina 1499 su PVM