Prekių katalogas

Co2 matuoklis su duomenų įrašymo funkcija EnviSense

 • Kraunamos nuotraukos

  Co2 matuoklis su duomenų įrašymo funkcija EnviSense

  Kodas: 19100090
  Kaina 14399 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
  Temperatūros diapazonas
  nuo 0°C iki +50°C
  Drėgmės matavimo diapazonas
  nuo 5 iki 95% rH
  CO2 koncentracijos matavimo diapazonas
  0 ppm - 5000 ppm
  Ekranas
  LCD
  Aliarmas
  LED perspėjimas ir garsinis signalas
  Aukštis
  90 mm
  Plotis
  35 mm
  Ilgis
  120 mm
  Korpuso medžiaga
  Plastikas
  Svoris
  170 g
  Gamintojas
 • Co2 matuoklis su duomenų įrašymo funkcija EnviSense 

  Gamintojo kodas: 19100090 

  EnviSense CO2 matuoklis matuoja anglies dioksido koncentraciją, drėgmę ir temperatūrą patalpoje. Ypač CO2 buvimas yra svarbus sveiko patalpų klimato rodiklis. Iškvėpdami žmonės išskiria CO2. Per didelis CO2 lygis blogina patalpų oro kokybę, o tai kenkia jūsų sveikatai. Sumažinti anglies dioksido kiekį įmanoma tik reguliariai ir gerai vėdinant. 
  EnviSense CO2 matuoklis leidžia suprasti esamą CO2 lygį ir įspėja, kai jis tampa per aukštas, kad būtų galima užtikrinti tiesioginį vėdinimą ir gerą oro kokybę. Visi istoriniai duomenys saugomi ir juos galima peržiūrėti skaitmeniniame prietaisų skydelyje, nereikia diegti Wi-Fi ar programėlės. Dėl to EnviSense yra nepakeičiamas kiekvienuose namuose, mokykloje, biure ar kitoje viešoje erdvėje. Su šiuo prietaisu jūs visada žinote savo patalpų klimatą ir žinote, kada reikalingas vėdinimas. 

  EnviSense CO2 matuoklis taip pat yra duomenų kaupiklis, kuris išsaugo visas anksčiau išmatuotas vertes. Mokyklose rekomenduojama naudoti CO2 matuoklį, kuriame duomenis būtų galima gauti bent prieš metus. Todėl EnviSense CO2 matuoklis su registravimo funkcija labai tinka mokykloms, taip pat biurams, restoranams ir asmeniniam naudojimui. Jei norite išsamesnės informacijos apie duomenis galite USB kabelio pagalba prijungti prietaisą prie kompiuterio monitoriaus. Visi išmatuoti duomenys išsaugomi .csv faile (jei pageidaujama, duomenis taip pat galima nuskaityti naudojant Excel failą) ir atvaizduojami įvairiais grafikais. Šioje informacijos suvestinėje galima pasirinkti valandinį, dienos ar mėnesio rodinį. Žinoma, CO2 prietaisą galima naudoti ir be jo, tai tik nemokamas priedas, sukurtas jūsų patogumui. 
  CO2 matuoklis turi LCD ekraną ir 3 (žalios, geltonos ir raudonos) spalvų šviesos diodus, kurie rodo esamą anglies dioksido kiekį. CO2 kiekis matuojamas milijoninėmis dalimis, drėgnumas procentais ir temperatūra Celsijaus laipsniais (arba Farenheito laipsniais). Jei anglies dioksido kiekis yra per didelis, įsijungia aliarmas, kurį galite įjungti arba išjungti patys pagal poreikį. Ekrane esantis grafikas rodo anglies dioksido kiekio eigą, todėl galite matyti, kaip vertė pasikeitė per pastarąsias minutes, valandas ar dienas. Tai galima nustatyti naudojant įrenginio mygtukus.
  Pastaba: mygtukų spausti nereikia, monitorius jau reaguoja, kai uždedate pirštą ant mygtuko!

  CO2 matuoklį pastatykite stalo aukštyje toje vietoje, kur jis negauna tiesioginio kvėpavimo, bent 1,5 metro nuo atviro lango ar durų, taip pat galite pakabinkite ant sienos. Prietaisas tinka patalpai iki ± 100 m2. Kai jutiklis įjungiamas pirmą kartą, jam prireiks šiek tiek laiko tinkamai susikalibruoti. Anglies dioksido matuoklis kalibruojasi savarankiškai, todėl taps tikslesnis, kai bus įjungtas ilgesnį laiką. Kad būtų pasiektas didžiausias tikslumas, anglies dioksido matuoklyje įdiegtas aukštos kokybės NDIR jutikliu. 
  Patarimas: du kartus paspauskite klavišą Enter, kad foninis apšvietimas liktų nuolat įjungtas. 

  • Matuoja CO2, temperatūrą ir drėgmę;
  • Foninis apšvietimas gali būti nuolat įjungtas;
  • Garsinis aliarmas (galima nustatyti pagal poreikį);
  • LED aliarmas (žalia, oranžinė, raudona);
  • Duomenų įrašymo funkcija;
  • Automatinis ir rankinis kalibravimas;
  • Aukštos kokybės NDIR jutiklis;
  • Datos ir laiko rodymas;
  • Maitinimo šaltinis: 5 V DC maitinimo kabelis su USB jungtimi;
  • 3 metų garantija.

  Pristatomąjį EnviSense CO2 matuoklio vaizdo įrašą galite pamatyti čia.

  EnviSense CO2 matuoklio instrukciją rasite čia.