Prekių katalogas

Bevielė orų stotelė-info centras TFA METEOTIME PRIMO

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 35-1156-01
  Kaina 5999 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 7 vnt.
  Į krepšelį 
  Vidaus temperatūros matavimo diapazonas
  nuo 0°C iki +50°C
  Lauko temperatūros matavimo diapazonas
  nuo -40°C iki +60°C
  Drėgmės matavimo diapazonas
  nuo 20 iki 95% rH
  Siųstuvo nuotolis
  iki 60 m
  Ilgis
  185 mm
  Plotis
  20 mm
  Aukštis
  120 mm
  Svoris
  244 g
  Baterijos kiekis, tipas ir įtampa
  2 x AAA 1.5V (stotelė), 2 x 1.5V (transmiteris)
  Baterijos pridedamos
  Ne
  Gamintojas
 • Bevielė orų stotelė - info centras TFA METEOTIME PRIMO 
  Gamintojo kodas:  35-1156-01 

  METEOTIME PRIMO orų informacijos centras idealiai tinka tiems, kurie vertina meteorologų kelių dienų orų prognozes, tačiau taip pat nenori apsieiti be savo pačių atliktų matavimų. 

  Orų stotelė gauna vietines orų prognozes iš profesionalių meteorologų beveik visoje Europoje per DCF laiko signalą. Yra daugiau nei 600 Europos miestų, iš kurių galima rinktis, iš viso 90 skirtingų orų regionų. Atnaujinimas vyksta kelis kartus per dieną.
  Tiesiog pasirinkite norimą regioną ir ekrane pasirodys orų prognozė šiandienai ir artimiausioms trims dienoms *. Stotis išskiria dienos ir nakties prognozes ir parodo numatomą maksimalią ir mažiausią temperatūrą. 

  Taip pat gausite kitų naudingų orų prognozės duomenų, tokių kaip lietaus tikimybė, vėjo stiprumas ir vėjo kryptis. Tokiu būdu visada turite greitą ir išsamią kelių dienų orų apžvalgą. Be to, stotis perspėja apie kritines oro sąlygas, tokias kaip stingdantis drėgnumas, sniegas ir rūkas. Instrukcijos ekrane rodomos kaip tekstas septyniomis kalbomis. 

  Belaidį lauko temperatūros ir drėgmės perdavimą perduoda atskiras radijo siųstuvas, įrengtas lauke. Jūs taip pat stebite kambario temperatūrą ir drėgmę ir visada galite palaikyti malonų kambario klimatą taikydami tikslinį šildymą ir vėdinimą.
  Dabartinis laikas ir data taip pat gaunami per radijo signalą DCF-77.
  Įrenginys taip pat turi visas radijo žadintuvo funkcijas. Skirtingas darbo dienų ir savaitgalių atsibudimo laikas. Kartu su lauko temperatūra „METEOTIME PRIMO“ siūlo galimybę automatiškai pabusti anksčiau, jei yra ledo pavojus ir reikia nuvalyti priekinį stiklą. Ekrano apšvietimą įjunkite vienu mygtuko paspaudimu. 

  Du kiti termohigro siųstuvai klimato kontrolei, pvz. vaikų kambaryje, miegamajame ar rūsyje galima prijungti prie įrenginio.


  * Pastaba: Orų duomenų priėmimo zona yra padalinta į 90 meteorologinių regionų. 60 regionų gauna 4 dienų prognozę, 30 regionų gauna tik 2 dienų prognozę. 

  Specifikacijos: 

  • Profesionalių meteorologų prognozė per DCF77 signalą 600 Europos miestų (90 orų regionų), 60 regionų su 4 dienų prognoze (šiandien + 3 dienos), 30 regionų su 2 dienų prognoze
  • Skirstomi į dieną ir naktį, nurodant maks. ir min. vertes
  • Teksto ekranas, kuriame pateikiami įspėjimai apie sudėtingas oro sąlygas(7 kalbomis)
  • Lietaus tikimybė, vėjo greitis ir kryptis
  • Belaidis lauko temperatūros ir drėgmės perdavimas per daugiausiai 3 siųstuvus (maks. 60 m) (į komplektą įeina tik 1 siųstuvas)
  • Patalpų temperatūros ir drėgmės rodikliai
  • Maks. - min. funkcija, tendencijų rodikliai
  • Radijo bangomis valdomas laikrodis su data ir skirtingomis pavojaus signalo funkcijomis (darbo diena, savaitgalis, ankstesnė šalčio pavojaus signalizacija)